To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Wyszukiwarki, przeglądarki i aplikacje internetowe - Gagabox - jakie opinie?

Sobol - Śro Sie 11, 2010 15:28
Temat postu: Gagabox - jakie opinie?
Witam,
rejestruje sie ponownie na forum- pierwszy nick gdzieś zaginął... ;/

Czy ktoś zetknął się z aplikacją Gagabox- pierwszą polską aplikacją do słuchania radia w telefonie.

To pierwsza taka inicjatywa w PL więc trzeba wspierać ale ciekawe jakie są opinie samych użytkowników.

Loczek - Wto Sty 25, 2011 02:55

Gagabox to jedna z moich ulubionych aplikacji. Jako fanatyk internetu jestem oczywiście związany również z radiami internetowymi. Aplikację porównywałem z innymi tego typu, między innymi z Nokia Internet Radio. Jak na razie nie znalazłem żadnej aplikacji, która byłaby bardziej przyjazna dla użytkownika. Niski transfer związany z słuchaniem radia rekompensuje niewielki koszt subskrypcji. Radia internetowego w telefonie słucham co najmniej przez godzinę lub dwie każdego dnia więc transfer ma dla mnie szczególne znaczenie. Nawet posiadając pakiet danych wraz z abonamentem trzeba mieć świadomość, że pakiety też mogą się wyczerpać przed upływem miesiąca.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group