To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Motorola - Motorola RIZR Z8 - Problem z uruchomieniem

Laki20 - Pon Wrz 20, 2010 15:10
Temat postu: Motorola RIZR Z8 - Problem z uruchomieniem
Siemka :neutral: . Mam problem z uruchomieniem swojej Motoroli. To tak... Wczoraj ok. godziny 22 wyczerpała mi się bateria w telefonie(stan baterii był niski i wyskoczył komunikat, aby naładować baterię - to normalne, bo zawsze tak sygnalizowało). Podpinam telefon do ładowarki i zostawiam na noc(wcześniej zostawiałem i nic się nie działo). Rano o godzinie 7, budzę się i idę odpiąć telefon. Klawisze nie były podświetlone, ale ekran tak i był lekko czarny. Odpiąłem od ładowarki, ale nic. Chciałem go wyłączyć czerwonym przyciskiem, ale też nic, więc zdjąłem obudowę na baterię i ją wypiąłem. Wpiąłem ponownie. Klawisze podświetliły się na zielono, wyskoczył ekran powitalny: ,,Hellomoto". Po chwili wyskoczył komunikat, aby wpisać pin(standardowo). Wpisałem i zatwierdziłem. No, ale tutaj znika już logo i zostaje lekko podświetlony czarny ekran oraz klawisze na zielono, po chwili wszystko gaśnie i telefon się wyłącza. Próbowałem kilka razy, ale dalej to samo. Zostawiłem go w domu, bo w szkole bezużyteczny nie był mi potrzebny. Wyciągnąłem z niego kartę pamięci i baterię. Po szkole spróbowałem ponownie, ale teraz nawet nie wyświetla się ekran powitalny tylko same klawisze się podświetlają i telefon po chwili się wyłącza. Strzelam, że padł mi soft, ale jeśli ktoś ma w tym doświadczenie to bardzo proszę o pomoc. Jeśli problem jest z softem to byłbym wdzięczny o jakieś instrukcje, które pomogą mi go wgrać prawidłowo. Z góry dzięki :razz: .
darkgee - Pon Wrz 20, 2010 19:26

3. tematy poniżej twojego jest bardzo podobny topic: http://forum.halohalo.pl/...?t=1677&start=0
ziomiwan - Pon Wrz 20, 2010 19:35

Jak to ciężko poszukać przed zadaniem pytania...
Padł soft, a więcej na ten temat w temacie który podał Ci kolega darkgee.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group