To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Przeniesienie z Era tak tak do Play fresh

binary - Pon Paź 04, 2010 10:22
Temat postu: Przeniesienie z Era tak tak do Play fresh
Witam.

Chcę przenieść numer z Era tak tak do Play fresh. W erze tak tak mam jeszcze dość znaczną kwotę do wykorzystania. Przy przenoszeniu numeru kwota oczywiście nie jest przenoszona. Dlatego też chciałem wykorzystać tą kwotę przed przeniesieniem. Czy są jakieś inne możliwości wykorzystania kwoty ery tak tak niż "wydzownienie" lub/i na internet? Jeśli tak to jakie?
Czy np. dałoby się z tej ery tak tak doładować większą ilością darmowych minut inną kartę ery abonament?

haloxavi - Czw Paź 07, 2010 13:44

Z abonamentu można doładować konto pre-paida w tak-taku i nawet jakieś dodatkowe minuty się dostaje, ale w drugą stronę to nie działa (chyba, że o czymś nie wiem). Najlepiej wydaj kasę na jakąś loterię :P Swoją drogą - czemu zmieniasz opa?
ziomiwan - Czw Paź 07, 2010 18:20

W żadnej sieci chyba czegoś takiego niema. W orange kiedyś można było przelać z pre-paida na pre-paida, ale u innych nie było takiej opcji.
haloxavi - Czw Paź 14, 2010 11:32

Posprawdzałem jeszcze i rzeczywiście - teraz nikt nie ma czegoś takiego w ofercie. (jeśli chodzi o W3 i Play)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group