To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia C6

vienio89 - Śro Paź 13, 2010 16:52

Dajcie spokój... te nokie są śmieszne. Miałem w łapach ją i n95 mini... wrażenia są "traumatyczne". Wracałem do mojej motki z uśmiechem jakbym spał z wieszakiem w ustach. Interface jest w nich tak intuicyjny jak biegi w ciągniku. Porównania są tak głupie bo takie to są telefony - śmiech na sali. I jeszcze ten wyświetlacz... n/c

Mój gust moje zdanie :)

darkgee - Śro Paź 13, 2010 19:04

MM i C6 są porównywane, ponieważ obydwie mają podobną budowę i są aktualnie w podobnych cenach/abonamentach. Ale gdzie Nokii do Motoroli? Poza tym Android jest najlepszym systemem operacyjnym, który używałem. Największe możliwości personalizacji i łatwa obsługa stawiają ten system na pierwszym miejscu przyjazności obsługi.
ziomiwan - Śro Paź 13, 2010 19:51

A ja nigdy nie porównałbym MM z C6.
Motorola ma jeszcze jakaś klasę, a nokia? Jak cegła wyrwana z rozpadającej się obory.
A do tego ten okropny symbian...

darkgee - Śro Paź 13, 2010 20:57

Brrrr, Symbian... Chyba tylko ludzie, którzy nie mieli telefonu na innym systemie niż Symbian mogą wypowiadać się o nim pozytywnie.
Quest-GSM - Śro Gru 01, 2010 10:43

Motorola ma klase? Moim zdaniem utraciła ją juz dawno temu,a ich telefony to plastikowe zabawki. Za nic na świecie nie powiedziałbym,że Motorola to lepsza firma niż Nokia :smile:
darkgee - Śro Gru 01, 2010 17:15

Co ty za bzdury wygadujesz? Motorola dzięki kilku swoim ostatnim konstrukcjom opartym na Androidzie bardzo mocno odbiła się od dna i ich telefony są naprawdę dobrej jakości. A Nokia wydając te plastikowe gówienka, z Symbianem na pokładzie, z roku na rok coraz bardziej pogrąża swoją renomę. Fakt, ostatnio Nokia wydała świetnie zrobiony model N8, ale niestety z tym badziewiastym Symbianem.
ziomiwan - Czw Gru 02, 2010 20:45

Quest-GSM sam chyba nie wierzy w to co pisze ;) . Nokia nie dorównuje motoroli w żadnej kwestii, motorola co prawda jeszcze niedawno była jakby to powiedzieć "uśpiona" ale w końcu obudziła się i wydaje świetne telefony które znów są na topie i są świetnie wykonane.
Nokia być może tym N8 (nie miałem okazji go przetestować) jakoś zabłysnęła, ale używając symbiana na pewno spieprzyła telefon tak jak to tylko możliwe.
Z symbianem miałem do czynienia wiele razy i zawsze wypadał tak samo kiepsko, a nawet beznadziejnie.

darkgee - Pią Gru 03, 2010 19:48

Ja Symbiana wspominam dość dobrze, ale teraz po korzystaniu z Androida, nie mógłbym się przesiąść z powrotem na ten system.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group