To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

HydePark - jakie perfumy polecacie na zimę??

el_crack - Czw Paź 28, 2010 22:15
Temat postu: jakie perfumy polecacie na zimę??
tak jak w temacie.
vienio89 - Sob Paź 30, 2010 14:18

no to coś dla mnie! :D
Chodź ostatnio jestem w tyle z nowymi zapachami to jednak mogę polecić co nieco :)
Mocne zapachy, wyraziste, trwałe. Mój ulubiony to Diora - Farenheit - czerwony (ten biały nie podchodzi mi w ogóle). Miałem go i sądzę że jest rewelacyjny! niektórzy sądzą że śmierdzi - w lato owszem stanowczo za mocny, ale w zimę to jest po prostu rewelacyjny (daje się wyczuć na ubraniu nawet po 3 dniach).
Hugo boss Soul - fajny zapaszek w rewelacyjnej butelce. ( z reszta Boss ma sporo zapachów jeśli chodzi o zimę XY, Orange, Energise itp)
Yves Saint Laurent La Nuit de L’Homme - nazwe z neta ściągnąłem bo takim hardkorem nie jestem - zapach w drogerii poznałem i nawet mi się spodobał.
Gucci Pour Homme - kozacki, ahh :)
Bugatti Pure Black - nietypowe i naprawdę zajebiste. Miło się zaskoczyłem. Ciężko go znaleźć w drogeriach, w necie dość łatwo.

To moje faworytki :) Jeśli chodzi o zimę to tylko z nich bym wybierał. Ale jak wiadomo każdy perfum na każdym pachnie inaczej + różne gusty więc wybór zależy od Ciebie. Powiedz w czym ty wybierasz.

Artfriel - Sob Paź 30, 2010 15:06

Wyżej wymienionych Fahrenheitów Diora używałem przez ostatni, dosyć spory okres czasu - chyba mój ulubiony zapach. Nie jestem jakimś bardzo ekspertem, ale ostatnio Armani wypuszczał dosyć ciekawe zapachy, nazwy nie jestem dokładnej jednak w stanie podać.
el_crack - Sob Paź 30, 2010 15:08

hmmm roznie bywa... obecnie uzywam david beckham signature. wczesniej puma jamajca 2, tonino lamborgini forza(niebieski). teraz postanowilem zapytac o rade innych :)
ziomiwan - Nie Paź 31, 2010 23:27

Gucci Pour Homme- posiadam i na zimę jest znakomity.
vienio89 - Pon Lis 01, 2010 00:31

mam zamiar go kupić, ale kurcze szkoda mi rezygnować z diora :)
el_crack - Pon Lis 01, 2010 08:20

ja wybiore cos z tych:
paco rabane 1 milion i black xs
ck eupheria
gucci pure homme
dior farenheit
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme :razz:

vienio89 - Pon Lis 01, 2010 11:02

paco rabane 1 milion nie na zime, jest uniwersalny ale jednak z przycięciem na lato. Dla młodego aktywnego mężczyzny (no i są strasznie przereklamowane a co za tym idzie pospolite i popularne).
Polecił bym Ci bugatti (ten co pisałem wcześniej) jest to naprawdę kozacki perfum, który sądzę pasował by Ci w 100%. Z diorem jest ten problem że jest on dla dojrzałych mężczyzn, panów po 30. Bardzo dostojny, nie każdemu "małolatowi" (mam tu na myśli też siebie) pasuję, chodź ja w min czuję się jak młody bóg :>.
Gucci oraz Yves Saint również do rozpatrzenia, bo oba to świetne zapachy!

te_że_wu - Wto Lis 30, 2010 16:30

Na jesień i na zimę świetne są perfumy Burberry Brit. Sama się zakochałam w ich zapachu i teraz tylko czekam na wypłatę i lecę do drogerii kupić;)
madzia27 - Pią Gru 10, 2010 03:34

mnie się podoba na facecie zapach Kenzo Jungle-klasyka a jednak ma to "coś"
radiolokator - Śro Mar 12, 2014 12:15

odswieze temat, bo przez tych kilka lat moglo sie cos zmienic lub mogly sie pojawic inne ciekawe zapachy, ktore chcieli byscie polecic, wiec nie bede smiecil :) ja ostatnio czesto kupuje Acqua Di Bolgheri Indaco
Anonymous - Śro Kwi 02, 2014 18:54

Carolina Herrera 313 ! Piękny zapach!
amrelka - Wto Sty 29, 2019 10:32

Ja bardzo lubię słodkie perfumy. I nie ma znaczenia czy jest lato, czy zima-i tak ich używam:) Najczęściej kupuję markowe perfumy, jak są jakieś fajne promocje. Poza tym markowe perfumy są dużo bardziej trwałe niż "tradycyjne" drogeryjne zapachy. Dlatego nie muszę się martwić, że za chwilę flakonik będzie pusty. Wolę więc kupić porządne perfumy raz na jakiś czas, niż mieć kilka(naście?) różnych, nietrwałych perfumek.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group