To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung s7350i

ewelina3692 - Czw Lis 18, 2010 20:18

OOO do ciepłych krajów.. a ja też mogę?? he No dobrze:)
ewelina3692 - Wto Lis 30, 2010 16:51

Telefonik mam już zrobiony. Wszystko w jak najlepszym porządku. A to dzięki wam! Dziękuje:)
Wiem już gdzie się zgłaszać o pomoc w razie problemu:)
A ty ziomiwan masz szczęście i może zostać w Polsce he:p

ziomiwan - Czw Gru 02, 2010 20:01

Uuuufff ;) to odetchnąłem z ulgą :) .

W razie problemów pisz śmiało, na pewno postaramy się pomóc.

Greg - Śro Sty 11, 2012 16:12

Witam wszystkich :) Proszę o pomoc dotyczącą Samsunga S7350i. Co zrobić, jak to zmienić by telefon nie zapisywał (nie tworzył) listy "ostatnich odbiorców" przy wysyłaniu wiadomości sms i mms ? Kontakty, do których wysyłane są smsy i mmsy są automatycznie dodawane do tej listy i nie można ich z niej skasować. Proszę o pomoc - Greg.
ziomiwan - Wto Sty 24, 2012 20:05

Nie da się??
Da się skasować tak samo jak ostatnie połączenia.

Greg - Śro Sty 25, 2012 09:33

Dzięki "ziomiwan" za odpowiedź. Ano nie da się. Pisząc, że można skasować tak jak ostatnie połączenia masz na myśli następujący tryb: zielona słuchawka - spis połączeń - wiadomości wysłane - wiadomości odebrane. I w tym trybie masz rację, wszystko można wykasować. Ale dla mnie chodzi o coś innego. Otwórz okno wiadomości - opcje - dodaj odbiorców - ostatni odbiorcy. I tutaj masz zapisaną listę wszystkich, do których były wysyłane smsy i mmsy i ta lista jest nie do ruszenia. Nie mam pomysłu jak ją skasować. Jeśli uda Ci się coś wymysleć będę wdzięczny. Pozdrawiam.
ziomiwan - Czw Sty 26, 2012 14:06

Nie da się?? Nie było pytaniem, a odpowiedzią z pewną nutą....

Oczywiście, że ostatnich odbiorców nie da się usunąć. Ale jeśli dobrze pamiętam to włożenie innej karty sim kasuje takie rzeczy.

Oczywiście nie mam tego telefonu, miałem z dwa lata temu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group