To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki wybrać telefon? - styczeń 2011

Kanibal - Pią Sty 07, 2011 16:44
Temat postu: Jaki wybrać telefon? - styczeń 2011
Siemanko, konczy mi sie umowa i mysle o nowym telefoniku bo ten ktory mam w tym momencie SE W910i zostawie bez komentarza. Mysle o jakims smartphonie. Co polecacie? Ja Sam myslalem o Samsungu Xperi Mini Pro albo zwyklej Mini lub HTC Desire . Co myslicie o tym modelu? Telefon bedzie mi sluzyc duzo do muzyki. Wifi tez musi byc (mam w szkole darmowe).
darkgee - Pią Sty 07, 2011 18:09

Kanibal napisał/a:
Samsungu Xperi Mini Pro
Że kto? Co? Samsung? Przecież to jest Sony Ericsson.
Jeżeli kończy ci się umowa, to znaczy, że bierzesz nowy telefon i przedłużasz umowę czy bierzesz telefon bez umowy? Jeżeli bierzesz w abonamencie, to wypisz jakie telefony masz do wyboru.

Kanibal - Pią Sty 07, 2011 18:39

Sory Pomylka Sony Ericson oczywiscie szybko pisalem.

http://www.orange.pl/klienci_biz/telefony?redir=0 --> przy przedłużeniu umowy-->Abonament Mam 108 ale nie ma owego wiec daj 119 przezyje te kilkadzisiat zloty wiecej.

Ale nie wiem co jest bo sa calkowicie inne ceny niestety także nie sugeruj sie nimi tylko wypisz ktore beda dobre. ;)

ziomiwan - Pią Sty 07, 2011 23:52

LG P500 Swift Plus
HTC Desire HD
Samsung i9000 GalaxyS
Samsung Wave S8500
Motorola Milestone
I może Desire

darkgee - Sob Sty 08, 2011 09:59

Jak do wyboru masz Samsunga Galaxy S, to nie ma co się zastanawiać nad innymi możliwościami. Po prostu na chwilę aktualną jest to najlepszy telefon na rynku.
Kanibal - Sob Sty 08, 2011 11:58

Tylko ze drogi jest strasznie, na dzien dzisiejszy mysle o Samsungu Wave S8500 podoba mi sie i ma jeszcze ladnijesza cene :) i o HTC DESIRE ;)

A SE Xpieria mini pro? CO o niej sadzicie?

Artfriel - Sob Sty 08, 2011 16:50

Drogi? Przy takim abonamencie nie powinien kosztować więcej niż 200zł, a domyślam się, że może kosztować nawet 1zł. Nie sprawdzałem na stronie, ale na logikę tak bym oceniał, więc raczej drogi nie będzie. Ja mam abonament 90zł i zapłaciłem za telefon 400zł (Play).
Kanibal - Sob Sty 08, 2011 22:01

No tak ale tam jest do 113zl a ja mam 108 brutto.. A dzis sie dowiedzialem ze tam ceny sa podane netto.. Wiec spraawa mi sie komplikuje....
Kanibal - Sob Sty 08, 2011 22:38

Orientuje sie ktos czy jezeli jestem w Orange 10lat. to moglbym dostac jakas znizke na telefon?
ziomiwan - Sob Sty 08, 2011 22:51

Musisz pójść do salonu, albo zadzwonić do nich i spytać się co Ci dadzą i za ile.
Wave przy takim abonamencie powinieneś mieć za 1zł, a Galaxy za jakieś 300-500zł MAX.

Kanibal - Nie Sty 09, 2011 12:30

No wlasnie juz sam nei wiem licze na jakas znizke. Bo jakby nie patrzec 10lat to troche czasu jest... I przez 8at Abonament byl wyzszy... :)

HTC DESIRE lepszy od WAVE S8500? Ale pod wzgledem systemu operacyjnego czy jeszcze innych rzeczy?

Joopiter - Pon Sty 10, 2011 12:36

Ja mam taki problem. Uzywalem dotad Samsunga SGH-U700 jednak okazal sie strasznym badziewiem, po kolei wszystko wysiadalo, az zepsol sie calkowicie. Naprawa sie nie oplaca, wiec chcialem kupic cos nowego, jednak pod wzgledem telefonow jestem strasznym laikiem :) Moze ktos tutaj pomoze cos wybrac?

Telefonu uzywam tylko do rozmowy i smsow, bardzo rzadko zrobie jakies zdjecie czy poslucham muzyki. Dlatego najwazniejsze cechy jakimi musialby sie legitymowac nowy phone to:

- wytrzymalosc
- bezawaryjnosc
- dlugo trzymajaca bateria
- mile widziane wejscie na karte microSD
- mile widziana chowana klawiatura lub klapka

Inne jakies bajery mnie nie interesuja. Cena tak do 200 zl.

Poleci ktos cos?

Shirai - Pon Sty 17, 2011 14:57
Temat postu: Jaki telefon wybrać? - gruba rozkmina
Witam.
Jutro muszę dokonać wyboru który z podanych telefonów wybrać. Nie znam się na tym za bardzo więc postanowiłem zasięgnąć waszej opini ;p

Telefony jakie mam do wyboru to: Samsung Wave 723, Nokia C6, HTC Wildfire, Sony Ericson X10 mini pro.

Zależy mi na tym aby w miarę długo trzymała bateria, na dobrym odtwarzaczu mp3 i wifi oraz możliwości zainstalowania jakoś GG.

Licze na pomoc ;d

darkgee - Pon Sty 17, 2011 17:11

Poleciłbym ci Samsunga 723, ale jeżeli chcesz mieć na nim GG, to odpada. Jest co prawda wersja w javie, ale nie działa zbyt dobrze.
Zastanawiałbym się pomiędzy X10 mini a HTC WF. Plusem X10 jest fizyczna klawiatura, która na pewno ułatwiłaby ci pisanie. Tylko, że w HTC masz dobrze reagujący ekran, więc również nie powinieneś mieć problemów z pisaniem. Problemem Wildfire jest tylko rozdzielczość ekranu, która jest taka sama, jak w X10 mini przy fizycznych rozmiarach o 0,7" większych. Więc widać dość sporą pikselozę. Jeżeli Ci to nie przeszkadza, to bardziej radziłbym ci Wildfire, ponieważ 2,5" to jednak za mało do wygodnego korzystania z dotykowego telefonu.
C6 nawet nie uwzględniam, bo nie ma po co.

Shirai - Pon Sty 17, 2011 18:35

Hmm.. A może wziąć jakiś zupełnie inny? Mógłby ktoś mi pomóc wybrać telefon z play mixtura 30zł na 30 doładowań? Cena jaką mogę przeznaczyć to max 450zł.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group