To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

HTC - Spv e650/Htc s710 Karta Pamięci,problem..

nei_hiuga - Nie Sty 23, 2011 12:13
Temat postu: Spv e650/Htc s710 Karta Pamięci,problem..
Gdzie znaleźć kartę pamięci w telefonie ? Może i głupie pytanie ale nie mogę jej wyszukać. Połączyć się przez ActiveSync też nie mogę. Pomocy ! ; D
darkgee - Nie Sty 23, 2011 17:27

Nie do końca rozumiem o jakie znalezienie karty ci chodzi, więc dam kilka odpowiedzi:
1. jeżeli chodzi ci fizyczne znalezienie karty pamięci, to musisz szukać slotu na nią na krawędziach telefonu, lub pod baterią (bardziej prawdopodobne);
2. aby przeglądać na niej dane musisz wejść w menadżera plików;
3. jeżeli masz kartę 4GB i więcej, a masz w telefonie WM poniżej 6.1, to nie ma szans na odczytanie karty. Musisz wtedy aktualizować do nowszego WM.

nei_hiuga - Nie Sty 23, 2011 17:52

Chodzi mi o wewnętrzne znalezienie.. Zapewniam że nie jestem przygłupem i umiem znaleźć slot,o rozmiarze karty też słyszałem. ale ja mam 1gb. Nie ma jej w menadżerze ;/
darkgee - Nie Sty 23, 2011 18:38

Hmm... Masz może inną kartę do sprawdzenia (np. pożyczyć od kogoś na chwilę)? Jeżeli zaczytałoby tę kartę, to znaczy, że twoja jest walnięta. Jak nie zaczyta, to albo walnięte są styki albo oprogramowanie.

P.S. nei_hiuga, napisałem, to ponieważ na forum spotkałem już wielu ludzi, którzy mieli bardzo proste problemy, a nie chce mi się 2. razy pisać.

ziomiwan - Nie Sty 23, 2011 20:20

nei_hiuga- zamiast się oburzać trzeba było jasno i wyraźnie napisać o co Ci chodzi, bo też myślałem, że nie możesz znaleźć slotu.

A jeśli to karta z nokii to tym bardziej istnieje możliwość, że jej nie uruchomisz.

nei_hiuga - Pon Sty 24, 2011 07:48

Ja tylko tłumacze ;p Pożyczę dziś od kumpla i sprawdzę..


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group