To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Android - android - co jest platne?

Sznel - Sob Lut 05, 2011 17:43
Temat postu: android - co jest platne?
Witam mam pytanie , kupilem motorole mileston i korzystalem z roznych aplikacji i niewiem co bylo platne a co za darmo.
Korzystalem z internetu ( przez chwile tylko) , z mapy i z uslugi market ( sciagnalem z tamtad kilka gier ale byly one bezplatne ) .
Prosze napisac co jest platne , a moze czegos niewymienilem ...

ziomiwan - Sob Lut 05, 2011 21:07

Masz napisane co jest płatne w markecie, a co darmowe.

Nie wiem o co Ci chodzi...

Artfriel - Nie Lut 06, 2011 15:27

Żeby kupić aplikacje musisz mieć kartę kredytową, bo to jedyna opcja zapłaty dostępna na razie (chyba, że coś się zmieniło w ostatnich dniach?), więc nic płatnego mieć nie możesz. Wszystko jest jasno i wyraźnie napisane, więc jak kolega wyżej nie rozumiem skąd takie pytanie.
Zywiec88 - Sob Wrz 17, 2011 12:00

Ja jedną aplikację (smsoid) kupiłem wysyłając właścicielowi przelew z hasłem które wyświetliło mi się w aplikacji. Kolejnego dnia była aktywowana (bo ściągało się za darmo trial).

Jeśli chodzi Ci co z tych czynności które wymieniłeś jest płatne to tylko dostęp do internetu (same mapy i android market są darmowe tylko trzeba płacić za łącze, chyba że wifi)

ulalis - Śro Wrz 26, 2012 20:08

Wszystko masz w markecie opisane.
miloszlub - Sob Lis 03, 2012 11:20

Zdaje się, że ostatnio coraz więcej promocji :cool:
Morahor - Śro Lip 31, 2013 11:44
Temat postu: Hmmm
Ostatnio dominującym trendem jest wydawanie apek w systemie freemium, dlatego jest coraz więcej np gier w tym modelu. Jak chcesz zobaczyć jakieś ciekawe darmowe gierki to nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem czego chcesz :) w sumie troche dziwne pytanie...
dzoana_de - Pią Paź 04, 2013 14:14

pytanie bardzo dziwne. Ogólnie w markecie masz wyszczególnione rzeczy płatne i darmowe. Swoją drogą na androida wszystko może być darmowe :) Gorzej z iOS.
serse73 - Śro Paź 09, 2013 09:16

Jeszcze za nic w Androidzie nie płaciłam... Bardzo łatwo jest znaleźć bezpłatne apki
Morahor - Śro Lis 06, 2013 12:57
Temat postu: Na androidzie wszystko jest darmo
to widać na przykładzie gier i mikropłatności. Największa liczba aplikacji jest aktualnie tworzona w modelu free to play, albo freemium (to to samo). Praktycznie wszystkie są za darmo, bo na Androidzie jest takie piractwo, że twórcom pozostaje chyba tylko ten model by mieć cokolwiek :)
rosignol1 - Pon Lis 11, 2013 08:44

Innym wariantem są darmowe apki z płatnymi opcjami pro


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group