To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - co wybrać nokia N8 czy może samsung galaxy S

Michał - Nie Mar 13, 2011 21:52
Temat postu: co wybrać nokia N8 czy może samsung galaxy S
Mam koniec abonamentu w erze i nie wiem na co się zdecydować.Obecnie posiadam Nokia n95 8GB
Artfriel - Pon Mar 14, 2011 14:40

Samsung będzie zdecydowanie lepszym wyborem, gdyż Nokia posiada, niestety, symbiana. Sam chętnie bym sobie kupił tę Nokię, gdyby tylko miała dobry OS, ponieważ, imho, Nokia N8 jest najładniejszym telefonem jaki kiedykolwiek widziałem, chodzi mi o design oczywiście. Natomiast Samsung Galaxy S na pewno Cię nie zawiedzie. Ciężko mi cokolwiek napisać, bo nie sprecyzowałeś do czego potrzebny Ci będzie telefon (za wyjątkiem smsów i dzwonienia).
ziomiwan - Pon Mar 14, 2011 18:53

Czy najładniejszym to rzecz gustu, mi się nie podoba, ale gdyby nie Symbian to byłby to całkiem dobry telefon.
Symbian więc dyskwalifikuje ten telefon.

Samsung Galaxy S na pewno Cię nie zawiedzie, ma wielkie możliwości których nie wykorzystasz tak jak i pozostałe 99% jego użytkowników ;)

Artfriel - Wto Mar 15, 2011 14:11

Dlatego zaznaczyłem, że moim zdaniem najładniejszy :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group