To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Dylemat w sprawie telefonu ,bardzo prosze o pomoc :)

Keisu - Sob Lip 16, 2011 16:43
Temat postu: Dylemat w sprawie telefonu ,bardzo prosze o pomoc :)
Witam serdecznie,
Za niedługo przedłużam umowę i mam do wyboru kilka telefonów,jak zawsze nie miałam problemu z wyborem , tak teraz po prostu nie wiem który byłby najlepszy , a oto lista:

Samsung Corby II S3850
Samsung Star II
Nokia C5-03
Lg Cookie Style T310

Jeżeli chodzi o to , co bym chciała od danego telefonu , to płynność w działaniu ,dobry odtwarzacz mp3(meloman ze mnie...),dobry dostęp do internetu ,wytrzymała bateria .
Prawdę mówiąc najbardziej zainteresował mnie Samsung Star II i Nokia C5-O3 - boję się tylko w tej Nokii symbiana , bo nie miałam z nim wcześniej do czynienia , ale jednocześnie zdaje sobie sprawę że na pewno Nokia jest gatunkowo lepsza od Samsunga.

Wiem że mogę sobie wejść na porównywacze , ale prawdę mówiąc to są tylko suche dane , a testerzy co dają filmiki na youtube rzadko kiedy mają pozytywne zdanie na temat telefonów dotykowych które są po prostu tańsze.

Z góry dzięki za pomoc :)
Pozdrawiam.

ziomiwan - Pon Lip 18, 2011 22:44

Nokia lepsza w wykonaniu od Samsunga?? :) Nie nie nie :) .

Jednakże z wymienionych telefonów ciężko znaleźć coś lepszego...
Ale jednak stawiałbym na Star II. Miałem pierwszą generację czyli avilę i niczego nie mogłem jej zarzucić, dziś również mam samsunga i nie mogę niczego się czepić. Wykonanie samsungów jest o stokroć lepsze od noki ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group