To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Galaxy S i S2

Hyakko - Pon Paź 03, 2011 23:05
Temat postu: Galaxy S i S2
Mam dość nie typowe pytanie. Chce kupić jeden z tych telefonów w grudniu, ale zastanawia mnie, czy ich cena w jakimś konkretnym miesiącu w przyszłym roku zmaleje, bo jeśli okazało sie, ze kupie telefon za 1600zł, a gdybym poczekał misiąć, czy 2 i kupił za 1300zł, to bym chyba padł trupem XD
darkgee - Wto Paź 04, 2011 15:46

Raczej nie powinna w tak szybkim tempie spaść. Używany Galaxy S od kilku misięcy trzyma się ok. 900zł, więc i cena S2 nie powinna spaść za bardzo. Zagwarantować ci tego jednak nie mogę, bo trudno przewidzieć, co to się będzie działo napewno w przyszłości.
Hyakko - Wto Paź 04, 2011 19:32

A wiadomo może kiedy wchodzi od samsunga nowy model galaxy? czy w ogóle ma taki być? bo wtedy zapewne zmaleje, ale jeśli za pól roku, to w sumie kupie tego S używanego za 900zł, poczekam na spadek ceny S2 i wtedy sprzedam S i kupie S2, chyba takie rozwiązanie byłoby najlepsze i potem tak zrobie z S2 i kupie jak być może będzie ten nowszy model hehe :D
darkgee - Wto Paź 04, 2011 21:16

O nowym modelu póki co krążą tylko pogłoski, które przepowiadają niesamowitą specyfikację (czterordzeniowy procek 2GHz, 1,5GB RAM i takie tam), ale póki co nikt nic więcej nie wie. Najpewniej ten model ukaże się za rok lub półtora.
Galaxy S jest w dalszym ciagu jednym z topowych modeli telefonów, bo tak prawdę mówiąc aktualnie praktycznie żadna aplikacja czy gra (poza tymi specjalnie pisanymi i emulatrem Nintendo 64) nie wykorzystuje w pełni jego mocy, o mocy S2 nawet nie wspominając.
Jedyną wadą SGS jest soft, przez który telefon po pewnym czasie używania telefon chodzi wolniej niż tańsze Androidy. Ale wystarczy tylko wgrać zmodyfikowane oprogramowanie, co nie jest trudne, i telefon działa bez najmniejszej przycinki.

Hyakko - Wto Paź 04, 2011 21:58

A to w zupełności SGS wystarczy. Potem już go będę miał, poszukam w google jak zmienić ten soft na ten lepszy i będzie cacy :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group