To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony stacjonarne, bezprzewodowe, faxy, centrale, sprzęt telekomunikacyjny - Urządzenia do podsłuchu, mini kamery itp

stefanek71 - Sob Paź 21, 2006 14:11
Temat postu: Urządzenia do podsłuchu, mini kamery itp
Witam
Wczoraj w radio słyszałem jak gość który prowadzi sklep z takimi urządzeniami mówił, ze popyt na nie jest teraz ogromny. Politycy zresztą dają przykład.

Urzywaliscie kiedyś takich urządzeń?
Pochwalcie się w jakim celu i czy sie sprawdzają? :cool:

miloszlub - Nie Paź 22, 2006 22:42

A czy wogule podsłuchiwanie takimi urządzeniami jest legalne :mrgreen: :?:
stefanek71 - Sob Lis 11, 2006 17:01

chyba raczej nie :mrgreen:
telemaniak83 - Nie Gru 10, 2006 17:04

Troche poszperał w internecie i muszę przyznać, że niektóre są naprawde zmyślne :cool:
linuxiak - Pią Gru 22, 2006 14:23

mój kolega sa zrobił podsłuch, który wysyła fale UKF do 300 metrów czyli nawet podsłuchiwaną osobe moża w radiu słuchać.
stefanek71 - Sob Sty 06, 2007 16:03

linuxiak napisał/a:
mój kolega sa zrobił podsłuch, który wysyła fale UKF do 300 metrów czyli nawet podsłuchiwaną osobe moża w radiu słuchać.


Może by kolega zdradził jak to zrobić :cool:

dracula777 - Pią Lut 16, 2007 19:26

Witam :mrgreen: Podsłuchiwanie prywatnych rozmów telefonicznych jest nielegalne :!:
Owe podsłuchiwanie narusza prawa osobiste osób, które są podsłuchiwane. Ci, którzy podłączają się pod telefony, aby podsłuchiwać świadomi są tego, że jest to niezgodne z prawem... Powiem Wam, w tajemnicy, aby podsłuchiwać rozmowy nie trzeba specjalistycznego sprzętu. Wystarczy krótkofalówka... :cool:

andrzej_aps - Pią Maj 11, 2007 11:08

dracula777 napisał/a:
Witam :mrgreen: Podsłuchiwanie prywatnych rozmów telefonicznych jest nielegalne :!:
A nie prywatnych? :mrgreen: Legalne? :mrgreen:

W naszej polskiej rzeczywistości jest więcej tego typu nonsensów, gdzie sprzęt można kupić legalnie, ale jego używanie jest już nielegalne.

Taki kraj. :wink:

pzdr

Buc - Sob Maj 10, 2008 18:53

Ostatnio znalazłem na allegro jakiś model telefonu, gdzie jest dołączone oprogramowanie do podsłuchiwania.

A tak swoją drogą, co do nonsensów polskiego prawa to przykładem może być wykrywacz metalu - kupić możesz, używać nie...


Pozdrawiam

aloh - Nie Gru 21, 2008 21:40

Ja też się zastanawiam czy to jest legalne , podsłuchy w necie dostępne są bez ograniczeń...
haloxavi - Pon Cze 22, 2009 17:35

Podsłuchiwanie teoretycznie jest nielegalne, ale skoro tak to czemu np. Ziobro straszył nagranymi taśmami Leppera, a nikt nie sądził Ziobry za to, że podsłuchiwał.
ziomiwan - Wto Cze 23, 2009 21:38

Bo Polskie prawo jest do du***y...
Tu czegoś nie można robić ale przyrządy do tego można sprzedawać.
Czyż to nie jest głupie??

haloxavi - Śro Cze 24, 2009 11:03

W Polsce wszystko jest na opak, musimy się z tym niestety pogodzić.
piotrek89 - Wto Kwi 15, 2014 09:15

Ostatnio jak była u mnie w firmie instalacja monitoringu to też obiło mi się coś o podsłuchu. Mnie to zupełnie niepotrzebne, ale ile jest takich ludzi co z tego korzysta i narusza prywatność innych osób.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group