To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki, który telefon - smartfon wybrać?

kami - Czw Lip 31, 2014 23:00

Oba bardzo dobre telefony, kwestia subiektywnego wyboru, który Ci będzie bardziej w "dłoni leżał"
maxi22 - Czw Wrz 18, 2014 18:24
Temat postu: Wybór telefonu - pomoc
Witam serdecznie,
Planuję zakup nowego smartfona. Nie chcę przeznaczać jakiś sporych pieniędzy, gdyż jednak głównie korzystam z podstawowych funkcji (aparat, muzyka, czasem coś w internecie). Ważne żeby sprawnie śmigał. Na oku mam kilka modeli:
Sony Xperia M lub L
LG L65
LG L70
Samsung Galaxy Trend Plus
Motorola E Moto

Coś z tego polecacie wybrać? Jeśli jednak macie jakieś inne propozycje w podobnej klasie i cenie, to śmiało piszcie. Z góry wielkie dzięki.

5zumi - Pon Wrz 22, 2014 09:39
Temat postu: Wybór pierwszego smartfona
Witam, planuję kupić swojego pierwszego smartfona i chętnie bym użył troszkę waszej pomocy. Interesuje mnie tani i niekoniecznie bardzo zaawansowany telefon. Jedyne życzenia jakie wobec niego mam to: płynność (niekoniecznie przy jakiś poważnych grach, ale internet, fb, snapchat itp), optymalnych rozmiarach, fajnym aparacie i niskiej cenie. Z góry dziękuję za odp :)
halohalo - Pon Wrz 22, 2014 11:24
Temat postu: Re: Wybór telefonu - pomoc
maxi22 napisał/a:
Witam serdecznie,
Planuję zakup nowego smartfona. Nie chcę przeznaczać jakiś sporych pieniędzy, gdyż jednak głównie korzystam z podstawowych funkcji (aparat, muzyka, czasem coś w internecie). Ważne żeby sprawnie śmigał. Na oku mam kilka modeli:
Sony Xperia M lub L
LG L65
LG L70
Samsung Galaxy Trend Plus
Motorola E Moto

Coś z tego polecacie wybrać? Jeśli jednak macie jakieś inne propozycje w podobnej klasie i cenie, to śmiało piszcie. Z góry wielkie dzięki.


Osobiście wybrałbym Samsunga Galaxy Trend Plus

halohalo - Pon Wrz 22, 2014 11:26
Temat postu: Re: Wybór pierwszego smartfona
5zumi napisał/a:
Witam, planuję kupić swojego pierwszego smartfona i chętnie bym użył troszkę waszej pomocy. Interesuje mnie tani i niekoniecznie bardzo zaawansowany telefon. Jedyne życzenia jakie wobec niego mam to: płynność (niekoniecznie przy jakiś poważnych grach, ale internet, fb, snapchat itp), optymalnych rozmiarach, fajnym aparacie i niskiej cenie. Z góry dziękuję za odp :)


Sprecyzuj kwotę zakupu bo dla jednego tani oznacza telefon za 300 zł dla drugiego za 1000...

5zumi - Pon Wrz 22, 2014 15:30
Temat postu: Re: Wybór pierwszego smartfona
halohalo napisał/a:
5zumi napisał/a:
Witam, planuję kupić swojego pierwszego smartfona i chętnie bym użył troszkę waszej pomocy. Interesuje mnie tani i niekoniecznie bardzo zaawansowany telefon. Jedyne życzenia jakie wobec niego mam to: płynność (niekoniecznie przy jakiś poważnych grach, ale internet, fb, snapchat itp), optymalnych rozmiarach, fajnym aparacie i niskiej cenie. Z góry dziękuję za odp :)


Sprecyzuj kwotę zakupu bo dla jednego tani oznacza telefon za 300 zł dla drugiego za 1000...


Kwota nie jest sprecyzowana, ale na pewno poniżej 1000zł, chodzi o najtańszy telefon, który spełni moje wymagania :P

halohalo - Wto Wrz 23, 2014 11:29

do 1000 zł rozważyłbym któryś z poniższych

Samsunga Galaxy S IV Mini
Nokię Lumię 1320
lub LG G2 Mini

stefanek71 - Pon Wrz 29, 2014 11:31

Bralbym lumie 1320
Anonymous - Pon Wrz 29, 2014 12:19

No lumia brzmi ciekawie.. ale ja brałbym LG G2 Mini :)
lego40 - Pon Wrz 29, 2014 22:05

a z powodu, ponieważ, dlaczego? Moze byscie tak uzasadniali swoje wybory?
tomiks - Sob Paź 04, 2014 17:08

Proszę o pomoc w wyborze tel., cechy:
Nowy do 500 zł
Wielkość ekranu powyżej 4 cali
dobry aparat i nagrywanie wideo,
solidnie wykonany, żeby się odrazu nie rozleciał przy pierwszym lepszym upadku

Generalnie ma służyć do odbierania rozmów i dzwonienia oraz robienia zdjęć, filmików rodzinnych podczas wycieczek, spacerów.

halohalo - Śro Paź 15, 2014 12:28

Tomiks zobacz samunga galaxy trend plus
tomiks - Czw Paź 16, 2014 23:35

halohalo napisał/a:
Tomiks zobacz samunga galaxy trend plus


A coś jednak z trochę większym ekranem?

kami - Nie Paź 19, 2014 15:05

tomiks napisał/a:
halohalo napisał/a:
Tomiks zobacz samunga galaxy trend plus


A coś jednak z trochę większym ekranem?


ja bym rozważył jeszcze:

LG P710 Swift L7 II albo Sony Xperia L

tomiks - Wto Paź 21, 2014 14:35

kami napisał/a:
tomiks napisał/a:
halohalo napisał/a:
Tomiks zobacz samunga galaxy trend plus


A coś jednak z trochę większym ekranem?


ja bym rozważył jeszcze:

LG P710 Swift L7 II albo Sony Xperia L


dzieki za propozycje, ktorys z powyzszych rozważę



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group