To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - POMOCY

rafik57 - Sob Lis 05, 2011 21:29
Temat postu: POMOCY
Więc tak mam se w595 telefon pewnego dnia się wyłączył i już się nie chciał włączyć. Zawsze podłączałem pod SEUSa i naprawiał ten problem ale tym razem mi wyskoczyło ze mam najnowsza wersje oprogramowania. Był już kiedyś w naprawie miał wymieniana taśmę. Problem się zaczął gdy się okazało ze zgubiłem kartę gwarancyjna. Poszedłem do komisu wytłumaczyłem wszystko ale powiedzieli mi ze gwarancja i tak wygasła po roku a była na 2 lata. No to poszedłem do zwykłego komisu oddałem fona zapłaciłem około 80 zł powiedziano mi ze wymienili taśmę i wgrali nowe oprogramowanie. Zajechałem do domu włączyłem fona okazało się ze w multimediach nie było ikon a po niecałych 2 godzinach padł zasięg. Zaniosłem znowu, za parę dni poszedłem i powiedzieli ze płyta główna zepsuta. Zwrócili koszty naprawy i oddali fona. Włącza się wszystko git tylko ze bark tych ikon w multimediach i odtwarzaczu i nie ma zasięgu.

NIESTETY umowę na fona mam jeszcze ponad rok. I czy jest jakaś możliwość naprawy czy coś no bo szkoda a tym bardziej ze umowę jeszcze mam.

ziomiwan - Pon Lis 07, 2011 23:13

Może najpierw zacznij od poprawnego nazwania tematu co?
ulalis - Śro Wrz 26, 2012 20:10

Zgłoś reklamację po raz kolejny. Pamiętaj że prawo jest po Twojej stronie!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group