To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - PLAY Formuła 4.0

lego40 - Sob Kwi 07, 2012 11:19
Temat postu: PLAY Formuła 4.0
Do wszystkich za 79 zł? Czy na pewno?
Analizował z was ktoś tą nową taryfę PLAY-a?
Jakieś ukryte haczyki?
Co z połączeniami na stacjonarne i z internetem w tej tryfie?

pestka - Czw Kwi 12, 2012 18:36

tak do wszystkich i na pewno. znam ta ofertę jedynie haczykiem jest to ze ta oferta jest bez telefonu i z włączeniem e-faktury lub za 10 pln miesięcznie więcej ze standardowa fakturą.
ziomiwan - Pon Kwi 16, 2012 19:31

Oferta super to trzeba przyznać. Z telefonem już nie wygląda tak ciekawie.
Orange ma całkiem nieźle wyglądającą podobną ofertę, ale nie wiem czy również bez haczyków.
T-mobile to kopiuj-wklej oferty play.

pestka - Pon Kwi 16, 2012 20:42

:grin: jezeli bardzo duzo dzwonisz ale na prawde mega duzo to taka oferta nie jest taka zła bo telefon mozna sobie dokupic we wlasnym zakresie i wyjdzie i tak duzo taniej
lego40 - Wto Kwi 17, 2012 16:44

Mi się wydawało że w reklamach tel za 1 zł? :neutral:
pestka - Wto Kwi 17, 2012 21:34

z telefonami za 1zł jest wyzszy abonament zaczyna sie od 119zł z tradycyjna faktura
slawek09072 - Wto Kwi 24, 2012 16:56

Prawda jest taka, że cena telefonu w abonamencie jest bardzo słaba , lepiej kupiś sobie telefon na rynku i skorzystać z abonamentu bez telefonu po pierwsze dlatego, że umowa jest na 12 m-cy lub na czas nieokreślony i abonament jest o wiele niższy.
edekzkredek - Wto Lip 17, 2012 14:07

Ja się przeniosłem z Orange do play i nie narzekam. A mój kolega przeniósł swoje 8 numerów firmowych
Ledon_pl - Pon Sie 20, 2012 12:22

To fakt,chociaż teraz Play oferuje najnowszego Iphona razem z abonamentem Formuła 4.0. Nie pamiętam dokładnie ceny,ale była dosyć wysoka. Tak czy inaczej również sobie chwalę,jest do wszystkich sieci bez limitu,fajna sprawa.
kozaczek - Śro Wrz 05, 2012 12:56

Wypasiony telefon za 1 zł jest ale abonament trzeba płacić jakieś 150 zł, są fajne smartfony a w pakiecie jest internet 2 giga
Krzysztof N - Czw Wrz 20, 2012 00:00

Formuła 4.0 czyli oferta z nielimitowana ilością rozmów i sms-ów do wszystkich sieci jest już dostępna za 69 zł brutto. Trzeba tylko dokonać przeniesienia numeru od innego operatora do Play oraz wybrać ofertę typu ,,tylko sim" na okres 24 miesięcy. Cena szokująco niska.
lego40 - Sob Wrz 22, 2012 20:24

chyba sie w koncu zdecyduje
kami - Pon Wrz 24, 2012 21:37

A jakby porównać ma ktoś lepszą ofertę?
jarek38 - Wto Wrz 25, 2012 08:53

Krzysztof N napisał/a:
Formuła 4.0 czyli oferta z nielimitowana ilością rozmów i sms-ów do wszystkich sieci jest już dostępna za 69 zł brutto. Trzeba tylko dokonać przeniesienia numeru od innego operatora do Play oraz wybrać ofertę typu ,,tylko sim" na okres 24 miesięcy. Cena szokująco niska.


Krzysztof N Nie do wszystkich a do 4 sieci T-mobie ,orange ,Plus i Play
a jakie są ceny do wszystkich wirtualnych operatorów tego chyba nie wiadomo.
Poza abonamentem

19 gr minuta połaczenia na stacjonarne
12 gr transfer danych (100 kB)

połączenia na stacionarne bezpłatne tylko przez 3 miesiące potem płatne 7 zł

Internet jest też bezpłatny przez 1 miesiąc potem płatne 7 zł

Oczywiście oferta z e@fakturą.
Jak już sie reklamuje daną oferte to wypada pisać dokładnie.

Nie zmienia to faktu że oferta ciekawa i chyba jedna z najtańszych jeśli nie najtańsza.

jarek38 - Wto Wrz 25, 2012 09:32

lego40 napisał/a:
chyba sie w koncu zdecyduje

nie żebym cie zniechęcał do "różowych" ale zobacz na oferte " orangutana" ostatnio dali kilka ciekawych taryf , a jeśli już masz internet/tel/Tv od nich to w ofercie łączonej możesz i 30 zł rabatu uzyskać.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group