To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Operatorzy GSM - Najlepsza strona internetowa - Ankieta

halohalo - Sob Kwi 14, 2012 13:09
Temat postu: Operatorzy GSM - Najlepsza strona internetowa - Ankieta
Przeglądałem ostanio strony internetowe naszych operatorów w poszukiwaniu oferty na telefon
i pomijając samą ich ofertę muszę stwierdzić, że najbardziej intuicyjnie i przyjaźnie czułem się na stronie T-mobile i PLAY-a....
Na stronie Orange nie podoba mi się to, że na wstępie kreuje się też na portal internetowy bo co mnie interesuje polityka przy wyborze telefonu...
Natomiast strona Plusa jakoś wolno mi chodzi, nawigacja jest mocno rozbudowana a kilka linków poprostu nie działało i pojawiały się jakieś błędy z dostępem...

A jakie są wasze wrażenia i odczucia z odwiedzin na stronach operatorów GSM?

ziomiwan - Pon Kwi 16, 2012 20:30

Faktycznie, na stronie Play najszybciej znajdziemy to co nas interesuje.
T-mobile podobnie.
Orange tak jak piszesz, straszny burdel... Wszystko i nic.
Plus rozbudowany i ciężko czasami coś znaleźć, ale jako że czasami tam zaglądam to wiem co gdzie i jak.

halohalo - Sob Cze 02, 2012 21:47

Właśnie próbuję poznać ofertę na samsunga galaxy note na stronie plusa... nie jest lekko
halohalo - Pon Wrz 22, 2014 11:32

Dawno nie byłem na stronie Plusa... nie wiem kiedy były zmiany ale wchodzę ostatnio i dla mnie strona rewelacja! :cool:
Anonymous - Czw Lis 20, 2014 10:03

WG Play ma bdb stronę;)
krzysztof.ka - Pią Lis 21, 2014 14:31

Nie wiem skąd te negatywne opinie na temat Orange, ale akurat na stronie tego operatora można znaleźć wszystko co potrzeba. Strona jest rozbudowana bo i operator oferuje najwięcej usług.
Najgorsza jest strona T-mobile. Trzeba mocno się naszukać, żeby znaleźć informację o usługach obniżających koszty. Strona T-Mobile, podobnie Play, są dostosowane do szybkiego zakupu telefonu z usługą.
Pod tym względem są najlepsze i wydaje mi się, że pod tym kątem jest ten wątek.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group