To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy MVNO: Heyah, Nju mobile, Virgin Mobile, Biedronka, Fakt mobile.. - Co myślicie o virgin mobile?

Memory - Śro Sie 29, 2012 10:49
Temat postu: Co myślicie o virgin mobile?
Kilka dni temu znalazłam w internecie artykuł o nowym wirtualnym operatorze: Virgin mobile. Zapoznałam się już z ofertą, to 19 groszy za minutę brzmi nieźle. Jak myślicie - czy odniesie sukces? Opłaca się skorzystać?
halohalo - Śro Wrz 05, 2012 14:41

pierwsze słyszę
lego40 - Sob Wrz 22, 2012 21:31

ja takze...
jarek38 - Pon Wrz 24, 2012 19:24

halohalo napisał/a:
pierwsze słyszę


lego40 napisał/a:
ja takze...


http://virginmobile.pl/

Niby nie drogo ,ważność konta też rok co ważne gdy mało sie dzwoni. Oferta interesująca ale czy zdobędą popularność?? wątpie.... na rynku jest już chyba aż za dużo operatorów ,nie ma za bardzo już miejsca na nowych....
ps.ciekawe czy te 19 groszy jest faktycznie do wszystkich , no i jak u nich z zasięgiem.

halohalo - Nie Wrz 30, 2012 16:46

Właśnie przeczytałem jeden z tygodników z przed paru tygodni. Za Virginem stoi znany miliarder a u nas jeden z założycieli onet.pl... niemniej jak ich reklama ma się opierać na zakładaniu takich tematów jak ten na różnych forach (widziałem identyczne gdzie indziej) i próbie zaciekawienia w ten sposób ewentualnych użytkowników to moim zdaniem są to bardzo skromniutkie nakłady promocyjne :razz: :wink:
halohalo - Sob Paź 13, 2012 11:04

pojawiły się reklamy w tv... moim zdaniem średnie i mnie niczym nie przekonują
miloszlub - Sob Lis 03, 2012 11:16

a oni działają w oparciu o jakąś sieć, np: Plusa?
Jak z zasięgiem ?

stefanek71 - Pon Lut 18, 2013 17:39

Cosik Virgin w TV przycichł, czyżby to by było na tyle ?
jarek38 - Czw Maj 09, 2013 19:58

miloszlub napisał/a:
a oni działają w oparciu o jakąś sieć, np: Plusa?
Jak z zasięgiem ?


chyba na Playu

lego40 - Śro Lis 06, 2013 21:57

Istnieją jeszcze czy już sie wycofali z naszego rynku?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group