To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Apple iPhone - iPhone 4S - warto się interesować?

digbuzz - Śro Wrz 05, 2012 10:40
Temat postu: iPhone 4S - warto się interesować?
Cześć. Mam w planach zakup telefonu a dokładniej w abonamencie mi będą proponowali. Myślę o Apple iPhone 4S jednak nie jestem pewien co do zakupu. Co Wy sądzicie o tym telefonie? Czy warto się nim zainteresować? A może lepiej coś z HTC czy Samsunga?
ulalis - Śro Wrz 26, 2012 19:00

Żeby w pełni wykorzystać możliwości tego telefonu musiałbyś mieć komputer od apple Ipada i w ogóle wszystko zintegrowane. Dla mnie to troche za drogi interes. Jak chcesz kupić fajnego smartphonea to polecam motorole razor
Kaytek - Śro Paź 03, 2012 14:48

Tyle, że nie musisz wykorzystywać wszystkich funkcji. Ja mam i jestem zadowolony - chociaż psują się (zwłaszcza gdy gwarancja się skończy ;) ).
lego40 - Nie Lis 04, 2012 22:02

A jak zdjęcia, ładne robi?
kubalis - Śro Lis 07, 2012 20:05

Ja na Twoim miejscu kupiłbym HTC. Moim zdaniem jest duzo lepszy od iphona 4
halohalo - Nie Lis 18, 2012 16:44

lego40 napisał/a:
A jak zdjęcia, ładne robi?


Kamera główna 8 Mpix (nagrywanie 1080p) wypadało by żeby robił :wink:

Morahor - Śro Lip 31, 2013 11:04

telefon jest niezły, bardzo jestem zadowolony, a korzystam z niego już jakiś rok. Nie sądziłem że to aż tak dobry sprzęt :)
nokia278 - Nie Sie 25, 2013 18:48

Jestem bardzo zadowolony z tego telefonu.Gdy go brałem nie spodziewałem się aż takiej jakości :) Tylko wielki strach żeby nie upadł bo w końcu to nie jest tania zabawka :)
mrrtm80 - Czw Gru 05, 2013 21:36

Wg mnie nie ma wielkiej roznicy niz 5. JAk masz dobra cene to bierz
Bezbledny - Pon Cze 06, 2016 09:58

Też polecam; odnośnie zdjęć - możesz jeszcze "podkręcić" przez używanie olloclipa. Co do integracji się nie zgodzę - sporo softu wyszło, znacznie ułatwiającego sprawę (i to bynajmniej nie od Apple'a). Jedynie niestety z tą zawodnością po gwarancji często są problemy - u mego znajomego dość szybko padł. Mój z kolei trzyma i ma się nieźle, ale słyszałem, że usterki są dość częste od innych.

Edit: UP - sorry, nie spojrzałem na datę -_-' niemniej jednak mam nadzieję, że komuś opinia się przyda aktualna. Pzdr!

katalonia - Śro Cze 08, 2016 09:52

Ja zakupiłam ten telefon parę miesięcy temu i jak na razie jestem zadowolona. W porównaniu do moich poprzedników przynajmniej sprawnie działa i się nie zawiesza.
serwital - Czw Wrz 08, 2016 10:53

Teraz już nie warto. Jest za stary. 5S to minimum.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group