To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Smartphone z dobrą baterią

Dreynar - Sob Lis 10, 2012 10:53
Temat postu: Smartphone z dobrą baterią
Witam wszystkich

Kupuję sobie nowy telefon i chciałbym teraz kupić sobie Smartphone'a.
Moje wymagania: Dobra bateria, tak żeby trzymał z dzień, albo z 1,5 dnia, dość intensywnie używany. Z tego wątku (http://forum.pclab.pl/topic/766289-Smartfon-z-dobr%C4%85-bateri%C4%85/ - ostatni post) wynika, że najlepszą wytrzymałość baterii ma Samsung Galaxy S, więc chodzi mi o coś podobnego, albo zbliżoną wytrzymałość baterii.
Android (możliwie najnowsza wersja).
Procesor, myślę, że conajmniej 2x1 - tak, żeby wchodziła większość, albo wszystkie gry.
Slot na kartę pamięci - z nadzieją rozszerzenia pamięci do 32GB
Ekran - nie zależy mi na wielkim ekranie, może być około 3,5 - 4 cale.

No i takie podstawy, jak możliwość, czytania na nim ebooków, możliwość bezproblemowego odtworzenia filmów, w sporej ilości formatów. Jak już napisałem, możliwość uruchamiania wszystkich, lub chociaż większości gier - bez potrzeby wywalania wszystkiego, aby gra poszła.

Budżet (cena) - około 1000/1200zł. Ale jeśli znacie coś na prawdę wyjątkowego, to może przekroczyć.

Pozdrawiam

lego40 - Nie Lis 18, 2012 15:27

Za 1200 zł kupiłbym Samsung Galaxy SII
Zuma - Sob Sty 05, 2013 16:12

Zdecydowanie SG II,zaraz po 3 to najlepszy dostępny z możliwych smartfonów. Posiada szereg przydatnych aplikacji jak i multimediów. Na pewno będziesz zadowolony,to moja propozycja.
nowakowski912 - Czw Cze 04, 2020 16:07
Temat postu: Re: Smartphone z dobrą baterią
Dreynar napisał/a:
Witam wszystkich

Kupuję sobie nowy telefon i chciałbym teraz kupić sobie Smartphone'a.
Moje wymagania: Dobra bateria, tak żeby trzymał z dzień, albo z 1,5 dnia, dość intensywnie używany. Z tego wątku (http://forum.pclab.pl/topic/766289-Smartfon-z-dobr%C4%85-bateri%C4%85/ - ostatni post) wynika, że najlepszą wytrzymałość baterii ma Samsung Galaxy S, więc chodzi mi o coś podobnego, albo zbliżoną wytrzymałość baterii.
Android (możliwie najnowsza wersja).
Procesor, myślę, że conajmniej 2x1 - tak, żeby wchodziła większość, albo wszystkie gry.
Slot na kartę pamięci - z nadzieją rozszerzenia pamięci do 32GB
Ekran - nie zależy mi na wielkim ekranie, może być około 3,5 - 4 cale.

No i takie podstawy, jak możliwość, czytania na nim ebooków, możliwość bezproblemowego odtworzenia filmów, w sporej ilości formatów. Jak już napisałem, możliwość uruchamiania wszystkich, lub chociaż większości gier - bez potrzeby wywalania wszystkiego, aby gra poszła.

Budżet (cena) - około 1000/1200zł. Ale jeśli znacie coś na prawdę wyjątkowego, to może przekroczyć.

Pozdrawiam

Za takie pieniądze może pan kupić nowszy model xiaomi a nawet za połowę takiej sumy model xiaomi który przekracza podzespoły większości telefonów na rynku :)
fotograf ślubny Katowice
fotograf ślubny Kraków
fotograf ślubny Kielce
fotograf ślubny Warszawa
fotograf ślubny Przemyśl



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group