To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - nowa siec?

tola - Czw Mar 29, 2007 16:43

Ja tez czytalam,ze Era robi jakies problemy jesli chce sie rozwiazac umowe.Ale wedlug mnie to tylko chwilowe.UKE jest po stronie klientow Ery ,a co wiecej,planuja nalozyc na nich kare:

http://www.pb.pl/News.asp...b8-4df2e30a0891

Wiec wszystko sie wyjasni i wedlug mnie umowy mozna spokojnie rozwiazywac.Prawo jest po naszej stronie.

angi - Pią Mar 30, 2007 20:16

UKE po naszej stronie a UOKiK też nam krzywdy zrobić nie da :)
moja kumpelka chciała zerwać umowe też jej nie pozwolili..negocjuje z nimi, jak to nie zadziala to pewnie złoży wniosem w UOKiK im więcej takich wniosków tym lepiej :twisted:
no i się nie możmy tej oferty specjalnej doczekac, ciekawe ci tym razem zaproponują :mrgreen: :

doma - Pon Kwi 02, 2007 13:56

w sumie nie jestem główną zainteresowaną, ale i tak ciekawa jestem co zaproponują...myślę, że to będzie coś naprawdę ''wow":)
angi - Czw Kwi 05, 2007 11:02

Słyszeliście że PLAY otworzył swój klub w Second Life?
http://www.t-k.pl/p/news?i25=3336#komentarze
hehe.. zalogowalam sie tam dawno temu, ale nie bardzo ogarniam o co chodzi.. ale może uda mi sie tam kiedyś trafić :)

tola - Czw Kwi 05, 2007 16:42

a ja sie zalogowalam i bylam juz w tym klubie.Świetnie to wyglada.Niezła zabawa.Poznalam sporo fajnych osób.
doma - Sob Kwi 07, 2007 19:12

każdego dnia jak wchodze do tego wirtualnego klubu to zauważam coś nowego:)
MaciaSS - Sob Kwi 07, 2007 20:51

:evil: :evil: ..ciagle ten PLAY...Pepi wymyśl jakis nowy temat, bo już mam tego dosyć :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
pepi - Sob Kwi 07, 2007 22:08

Ok, daj mi pomyśleć...
Kurde, ja też mam dość tego play. Ale podobno 5 sieć wchodzi :D :D

angi - Pon Kwi 09, 2007 21:37

no w końcu to jest temat o PLAY więc czego sie spodziewacie :P
hehe.. mógły PLAY taki klub w realu otworzyć :mrgreen:

pepi - Wto Kwi 10, 2007 09:46

Ok, można cukrować na jakiś temat... Ale umiar trzeba znać :P
MaciaSS - Wto Kwi 10, 2007 12:30

..angi..nic na to nie poradzę :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ?? ..żebyś się przypadkiem nie zdziwiła :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
doma - Śro Kwi 11, 2007 11:25

a o czym można rozmawiać w wątku o Play żeby temat nie był zablokowany??tylko o Play...a że sporo się dzieje wokól niego to i dyskusja jest):
pepi - Śro Kwi 11, 2007 15:38

Rozmawiać można... Ale ile można wychwalać jedną rzecz... Gdyby to jeszcze było co innego... A tu dyskusja przekształca się w wynoszenie ponad niebiosa sieci Play :D
MaciaSS - Śro Kwi 11, 2007 19:59

pepi napisał/a:
Rozmawiać można... Ale ile można wychwalać jedną rzecz... Gdyby to jeszcze było co innego... A tu dyskusja przekształca się w wynoszenie ponad niebiosa sieci Play

..poza tym temat nie jest zablokowany..co Ty doma piszesz :evil: :evil: :?: :?: :?: :?:
..skoro się tyle dzieje wokół PLAY to sobie o nim gadajcie, ale nie licytujcie się na forum, która z Was go lepiej pisemnie wychwali, bo to jest już nudne i ile można????
Pozdrawiam :cool:

doma - Czw Kwi 12, 2007 13:23

nie napisałąm, że wątej jets zablokowany, tylko ze jeśli zacznie się rozmawiać o czyms innym to wtedyvtak się stanie...
ja sobie zdja sprawe, ze w play też sa niedociągnięcia...ale nie ma takiego operatora u którego wsyztsko byłoby tip top...niesttey....



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group