To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Za co lubisz swojego Samsunga ??

MaciaSS - Czw Lut 08, 2007 23:19
Temat postu: Za co lubisz swojego Samsunga ??
Temat dla wszystkich użytkowników telefonów Samsung..napiszcie dlaczego własnie wybraliście tą firmę, a nie żadną inną, za co cenicie Samsunga, co Wam się w nim podoba, a co chcielibyście zmienić..a takżę proszę o wpis do tego linka:
http://halohalo.pl/forum/viewtopic.php?t=322

pepi - Nie Mar 04, 2007 20:16

Samsungi to świetne telefoniki :) wytrzymałe i eleganckie :P
MaciaSS - Nie Mar 04, 2007 21:29

Witam serdecznie,
Zgodzę się z :smile: Pepi :smile: ..moja Mamcia ma Samsunga i jest naprawdę zadowolona..3ba przyznać, że firma zajmująca się na codzień produkcją telewizorów i odtwarzaczy DVD dałą rady - nie pożałowali kasy na rozwój dziedziny GSM i proszę bardzo..wypuszczają na rynek coraz to ładniejsze telefoniki - są naprawdę eleganckie i dopracowane, no i nawet w przystępnych cenach. Aha no i wrzucają do nich coraz więcej fajnych rzeczy :smile: - dobre aparaty, sloty kart pamięci..no no..z dnia na dzień coraz lepiej..szacuneczek dla Samsunga - otrzymuję ode mnie słowną nagrodę bycia ruLLEz firmą :grin: :grin:
Pozdrawiam :cool:

rastamike - Śro Mar 14, 2007 08:47

Samsungi są lubię za wygląd i nowe rozwiązania. tylko te wyższe modele już z jakąś większą pamięcią. Ja mam E350 kupiłem go dlatego, że miał 40mb pamięci i fajny wygląd.
MaciaSS - Czw Mar 15, 2007 08:17

Witam serdecznie,
Zgodzę się z tym, że mają fajny wygląd, nowe - lepsze rozwiązania, ale DUŻY szacunek należy im się za mega konkretne wyświetlacze - są naprawdę bardzo dobre :grin: :grin: :grin: .
Pozdrawiam :cool:

Elena - Czw Mar 15, 2007 22:34

Bardzo ładny, zgrabny wygląd, ładna polifonia, wyświetlacz, nawet niezłe zdjęcia jak na telefon komórkowy. Brakuje mi mp3 ale da się żyć :wink:
MaciaSS - Czw Mar 15, 2007 22:36

Witaj Elena,
Napisz Nam jaki model Samsunga masz ??
Pozdrawiam :cool:

lookass - Czw Mar 15, 2007 22:42

ja lubie swojego samsunga za to ze jest prosty i trwaly ;) tylko do rozmow i smsow ;)
mam samsunga x640 ;)

MaciaSS - Czw Mar 15, 2007 22:43

Witaj lookas,
Mi tez się podoba X640..prosty ale fajny telefonik :smile: :smile:

kobe8343 - Czw Mar 22, 2007 16:34
Temat postu: Pomoc Z 400
mam pytanko czy ktos moze juz nabyl tel. marki samsung Z 400 i moze cos negatywnego na jego temat napisac. z gory dziekuje
Kurczak55 - Czw Kwi 12, 2007 20:02

Telefoniki Samsunga są spoko. Ładny design i funkcjonalność przyciągają oko :) Posiadam SGH-X520 (kolorofon) i nie moge powiedziec nic negatywnego. To mój 7 z kolei telefon i najbardziej mi się podoba ze wszystkich jakie miałem. Gorąco polecam :)
olimpus - Pią Paź 26, 2007 20:47

ja mam d600 i jestem zadowolona,solidny ladny telefonik
darkgee - Sob Paź 27, 2007 11:44

Sam zastanawiam się nad kupnem Samsunga. Tylko który wybrać? D600, Z400 czy może L760?
ziomiwan - Śro Lis 21, 2007 18:43

Ja mam samsunga z370 który jest super nie licząc tego że nie można zminimalizować odtwarzacza mp3 ale poza tym cudo, przedtem miałem x200 i też był fajny, prosty telefonik do smsów i rozmów. Ostatnio miałem też e250 przez tydzień i też był super. Następny telefon jaki kupię to też na pewno będzie samsung. Samsungi są najlepsze!!
crystal - Śro Sty 30, 2008 18:17

Swojego L760 uwielbiam za długo trzymającą baterie, ładny wyświetlacz, niezły wygląd, za to,że dobrze leży w dłoni, jest dość łatwy w obsłudze i, uwaga :wink: , ma odtwarzanie muzyki w tle czego mój poprzedni samsung (E250) nie posiadał :grin:
Samsungi są the best!!!!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group