To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - Obudowa

Moncia - Pią Lut 09, 2007 18:38
Temat postu: Obudowa
Wie ktoś może jak ściągnąć obudowę SE K300i??
Chciałabym przeczyścić ale nie umiem ściągać obudowy, :oops:

MaciaSS - Pią Lut 09, 2007 21:55

Witam serdecznie,

Jeżeli masz dolnści manualne i dasz sobie rady to weź sobie jakiś cieniutki nożyk, śrubokręcik - chyba krzyżak albo torks T4 i do dzieła..powykrecaj śrubki jeżeli wogóle jakieś tam są(szczerze nie pamietam jak jest w tym modelu), a później delikatnie podważaj obudowę cienkim nożykiem..3ma się ona na klipsach więc będzie słychać takie klik jak wyskoczy i to chyba tyle, ale UWAGA jężeli nie czujesz się do końca na siłach to idź do najbliższego komisu telefonów komórkowych, zapłać chłopakom 10złotych i powiedz, żeby sciągnęli Ci obudowę i wyczyscili telefon, przynajmniej będziesz miała pewność, że nic się nie stanie i telefonik dalej będzie Ci służył :smile:
Pozdrawiam

Anonymous - Sob Lut 10, 2007 11:11

Ja nie widziałam tam żadnych śrubek.
Jeszcze raz spróbuję a do komisu mam 35 km :)

Moncia - Sob Lut 10, 2007 11:12

To byłam ja tylko się nie zalogowałam;)
MaciaSS - Sob Lut 10, 2007 13:54

Siema,
Jeżeli nie widzisz tam żadnych śrubek, to weź jakiś nożyk lub coś cienkiego i delikatnie podważaj obudowę na jej łączeniu..będzie słychać taki delikatne klik, więc nic się nie bój - to znak, że dobrze Ci idzie i obudowa wypina się z zaczepów. Podważaj obudowę w koło telefonu, aż odejdzie cała i już..będziesz mogła sobie wyczyścić telefonik. Tylko UWAGA!! ..nie używaj za dużo siły, bo połamiesz zaczepy :???: .
Powodzenia no i napisz, czy Ci się udało :smile:
Pozdrawiam :cool:

Moncia - Sob Lut 10, 2007 18:04



Na 1 obrazku jest miejsce gdzie mój fon jest pęknięty tam lekko da się podnieść obudowe, ale już trochę wyżej nie.
Natomiast na 2 obrazku gdzie pokazałam nie da się w ogóle podważyć, jest za mała szparka :neutral:

MaciaSS - Sob Lut 10, 2007 18:10

Zanieś do komisu, bo się nie dogadamy !!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group