To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Nowoczesny tel z aparatem :D

pepi - Nie Mar 04, 2007 14:33
Temat postu: Nowoczesny tel z aparatem :D
Co sądzicie o nowoczesnym telu mojego kumpla?? :D :D
wiem, wiem - pomysłowy chłopok :D

MaciaSS - Nie Mar 04, 2007 21:34

Witam serdecznie,
..heh bardzo mi się podoba telefon Twojego kumpla...mhhhh taka kozacka Nokia :wink: z taaaakim extra aparatem..te wszystkie nowe telefony wymiękaja..ta maszynka to musi mieć dopiero zooma :grin: :grin: . Hehe nie pogadasz...najlepszy fon jakiego do tej pory widziałem :wink: :wink:
Pozdrowionka i szacuneczek za pomysł :cool:

acerka - Wto Mar 13, 2007 16:17

i tak nikt nie przebije mojego bajeranckiego telefoniku Samsung Z 370! polecam
MaciaSS - Wto Mar 13, 2007 16:21

..skoro tak mówisz, ja tam mam wielu DUŻO lepszych faworytów od Twojej Zetki :wink:
acerka - Wto Mar 13, 2007 16:56

hmm to powiedz mi co maja takiego ciekawego Ci Twoi faworyci:D czego nie ma moja zetka
Shoestring - Wto Mar 13, 2007 19:04

Zgadzam się, że Samsung SGH Z370 jest całkiem przyzwoicie wypasiony i wszystkomający :mrgreen:
MaciaSS - Wto Mar 13, 2007 20:13

Witam serdecznie,
Z 370 jest naprawdę świetnym telefonikiem, naprawdę udana i dopracowana maszynka Samsunga :grin: ..szacuneczek dla nich :lol:
Pozdrawiam :cool:

zmiksowany - Śro Mar 14, 2007 12:44

no nie moge z tego telefonu !!!!!!!!! :D :D:D Ty, gdzie go on kupił? musze sobie takie coś sprawić:) będę się lansował na podwórku :D

nie no, ale tak poważnie to ja już prawie kupiłem kolorofon se w300i i jak go sprawdze to napisze czy jest lepszy niz telefon kumpla:D

pepi - Śro Mar 14, 2007 15:10

Kumpel jest projektantem, jeśli chcesz dla Ciebie też zaprojektuje jakiś supeeer telefonik :D :D :D :D
MaciaSS - Czw Mar 15, 2007 08:07

:wink: hehehe :wink:
zmiksowany - Czw Mar 15, 2007 09:31

hehehe za ile??:P bo w plusie za złotówkę jest kolorofon samsung :P nie wiem czy sie mu uda przebić tą cenę hehe ale jak tak to czemu nie:D:D

tylko żeby w plusie działał:D

MaciaSS - Czw Mar 15, 2007 12:21

Witam,
Myślę, że znajomy Pepi zrobi Ci telefon za 99groszy, więć bardziej Ci sie opłaca niz telefon z PLUSa i to za złotówkę..co za zdzierstwo :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .
Pozdrawiam :cool:

pepi - Czw Mar 15, 2007 15:35

Kurde... ja mu muszę powiedzieć, że umieściłam to zdjęcie jego telefonu :D :D
a pewnie zrobi za 99 gr :D

MaciaSS - Czw Mar 15, 2007 15:38

Witam serdecznie,
..no ja myslę Pepi, że Twój kolega zrobi go za 99groszy - wiesz nie chcę być goło słowny..i mam nadzieję, że zrobi go jeszcze taniej...za jakieś 95groszy..wiesz tak żebym mial na tym interesie chociaż z 4ry grosze przycinki :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
PozdroFFki :cool:

pepi - Czw Mar 15, 2007 15:54

Kurde... ale za te 95 gr, to musi jakieś opłaty comiesięczne...
Bo jakby się zastanowić, to ten telefon w mixie normalnie kosztuje dużo więcej :P
Może kolega podpisze umowę z Play :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group