To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Komunikatory - Gadu-Gadu, Skype, Tlen, ICQ i inne... - śmieszne zapytanie

pepi - Wto Mar 13, 2007 18:48
Temat postu: śmieszne zapytanie
Mam pewne (być może śmieszne pytanko). Otóż mam Internet z ery i rzadko kiedy uda mi się wysłać smska z gg. Zwykle udaje się to późno w nocy. Wiem, że moi znajomi mający np. Neostradę nie mają takich problemów i prawie zawsze mogą bez problemu wysyłaś smsy z gg. Czy to jest zależne od prędkości Internetu??
A może ja na siłę szukam już minusów tego ^^^ blue connecta :D

olimpus - Pią Paź 26, 2007 21:55

ja w sumie nie mam pojecia jak to jest moge tylko napisac ze nie mam problemu z wysylaniem smsow o kazdej porze
MaciaSS - Sob Paź 27, 2007 00:21

Witam serdecznie,
Pepi..może jest to zależne od obciążenia tego Twojego magicznego blue connecta..wiesz jak dużo ludzi napiera, to może zamula ;) ;) ;)
Pozdrawiam :cool:

Aniaczy - Nie Sty 20, 2008 12:14

To nie jest zależne od internetu. Sama mam Blue_Connet i wysyłam sms z GG.
Buc - Śro Mar 26, 2008 10:12

Zgadzam sie z MaciaSSem, mam iPLUSa i podobny problem. Może nigdy nie wysyłam SMS z Internetu, ale dużo siedzę na stronach, forach i GG. I po prostu ścina połączenie, taki lag. Jest sieć, a jej nie ma. Zwłaszcza na GG się to dzieje. Uważam, że to jest właśnie w tym problem - za duże obciążenie łącza. Prędkość i usługodawca internetowy na to nie wpływają.

Pozdrawiam

ziomiwan - Sob Mar 29, 2008 22:49

Istenieje też możliwość że padają serwery gg. Lub jak wspomniał już ktoś zbyt duże obciążenie twojego necika, lub wysłano już maksymalną ilość smsów z tego IP.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group