To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Play

lookass - Pią Mar 16, 2007 22:17

MaciaSS napisał/a:
Witam serdecznie,
..mam nadzieję, że wejście nowej sieci PLAY sprawi, że we wszystkich sieciach wszystko stanieje..byłoby suppper :grin:

tak pewnie bedzie ;)

rastamike - Sob Mar 17, 2007 11:20

bo mmsami tylko sie posługujesz w telefonie, najważniejsze są jakie abonamenty mają , a wcale nie są tanie i takie bombowe w orange wychodzi na to samo , a nawet taniej jak wezmiesz sobie jakiś free numer. Rewolucji to PlAY nie wywoła tylko poprostu wprowadzi większą konkurencje, a o to właśnie chodzi. Rozmowy stanieją, ale nie tak szybko. Porównajcie sobie jakie są koszty abonamentu i jakie telefony są dostępne w sieci vodaphone. :roll:
doma - Sob Mar 17, 2007 17:18

dla każdego w tel jest ważne co innego...a abonamenty mają w podobnych cenach co inni operatorzy, ale więcej w nich minut...a tel, które oni proponują są najnowszej generacji, nie jakieś podrzędne buble, więc i ich cena jest wyższa niż 1 pln
MaciaSS - Sob Mar 17, 2007 19:27

..zgodzę się z tym, ale bez przesady..proponują P910i..a najnowszym kombajnem SE jest P990i więc też nie zaszaleli do końca..
rastamike - Nie Mar 18, 2007 02:21

No właśnie nie zachwycvili ofertą, pamiętacie jak heyah weszło na rynek i wprowadziło sekundowe naliczanie ... to było coś :lol: to właśnie dzięki heyah mamy teraz w innych pre-paidach sek. naliczanie, a teraz smsy do wszystkich sieci 0zł też oferta super. a Play no cóż im sie nie udało, może jeszcze dowalą taką promocją że znowu coś będzie lepiej np. dobrze by było gdyby umowy na rok max 18 m-cy wprowadzili, a nie każą tak jak wszyscy na 2 lata sie wiązać. No cóż aby było lepiej musimy jeszcze poczekać, lub kupić bilet do UK :wink:
tola - Nie Mar 18, 2007 12:52

A moim zdaniem maja kila nowych pomysłów,Zrównali ceny SMSow i MMSow do kazdej sieci,ceny wideorozmow i rozmow normalnych ,a teraz kiedy coraz wiecej ludzi bedzie mialo telefony z kamerka wideorozmowy beda coraz bardziej popularne.Oni stawiaja na rozwoj ludzi,ktorzy z nimi beda.
doma - Nie Mar 18, 2007 14:16

wszystko fajnie, ale czemu nie bierzecie pod uwage jednej podstawowej różnicy...Plus, Orange, Era wprowadzają pakiety tanich minu czy smsow tylko wew swojej sieci bo to im sie opłaca...żaden z nich nie zrównał cen usług do wsyztskich sieci...a to nam daje Play...juz sie nie msuisz zstanawiac w jakiej sieci ma dana osoba tel jak chcesz zadzwonic
MaciaSS - Nie Mar 18, 2007 15:42

..nie do końca tak jest..dla dobrych klientów są zajebiste oferty w sieciach..proponuję popytać znajomych..
tola - Nie Mar 18, 2007 17:59

Dla dobrych,czyli dla płacących duzy abonament ,albo dla tych,ktorzy sa w danej siec bardzo długo,a ja nie zaliczam sie ani do jednych,ani do drugich niestety,wiec wydaje mi sie,ze jak wybiore Play ,to duzo zyskam.
pepi - Nie Mar 18, 2007 18:47

Jedy, co Wy tak chwalicie to Play?? Jesteście od nich czy co?? Płacą Wam?? Wazelina i tyle. W simplusie oraz tak tak rozmowy również do wszystkich sieci są w cenie jednakowej. Aha i w heyah. niestety nie wiem jak jest w Orange, ale pewnie tak samo. Oprócz tego sms za 1 gr w simplusie i w orange, w heyah pakiety na sms darmowe do wszystkich sieci... I dużo innych ciekawych sieci. I nie cukrujcie więcej temu play. :P
doma - Nie Mar 18, 2007 18:54

tylko,ze w orange minuta kosztuje 80gr, a nie 49. a to spora różnica...jak wykupisz pakiet to masz esy w sieci za 1 gr, ale poza sieć juz jest 20gr...więć róznica jest...i to duża...
pepi - Nie Mar 18, 2007 19:05

Mam pytanie: ile dostajesz za reklamowanie Play??
doma - Nie Mar 18, 2007 19:11

o czym Ty mówisz??to są fakty...od 4 lat jestem w Popie...przez 3 mies testowałąm Play...i jestem z niego bardziej zadowolona niż z Orange...!!
angi - Nie Mar 18, 2007 19:19

ja sie na oragne też zawiodłam.. po 4 latach zapropomowali mi gorsze warunki na kolejne dwa lata niż jakbym rozwiązała z nimi umowe i podpisala od nowa.. już nie wspominając ze przy 100złotowym abo place 80gr za min poa sieć, a w playu na starcie przy najnizszym abo bede placic 35gr.. dla mnie jest to duzo roznica..
i nie rozumiem czemu jezeli ktos sie wypowiada dobrze o nowej sieci to od razu musi tam pracowac? przecież ocena jest oparta na faktac.. a nie jakieś durne wychwalanie..
to wy jestescie niewiadomo czemu negatywnie nastawieni, moze to wam płacą.. hę?

pepi - Nie Mar 18, 2007 19:30

Dobra, uspokójmy atmosferę. Może to wynika z mojego stanowiska: dziś nic nie dzieje się za darmo :D . Ja po prostu nie chcę ulec pierwszemu urokowi Play. Zobaczymy co pokażą później i jak sytuacja będzie wyglądać za kilka mies.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group