GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum poświęcone tematyce GSM, urządzeniom mobilnym, internetowi, nowym technologiom oraz szeroko rozumianej telekomunikacji

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » na
Tematy oznaczone jako na
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Włąsne ubezpieczenie na życie ?


Niedługo kończę naukę i tym samym tracę również ubezpieczenie zdrowotne co robić ?
16783 6

Uważaj na spreparowanego SMS - stracisz pieniądze i dane


Uważaj na spreparowanego SMS - stracisz pieniądze i dane:
http://tech.wp.pl/kat,1009659,title,Uwazaj-na-spreparowanego-SMS-stracisz-pieniadze-i-dane,wid,17038519,wiadomosc.html
16714 0

Gry na Samsunga b3410


Mam problem z grami na samsunga b3410, kiedy ściągam grę i ją odpalam to ekran ...
16708 8

Jaka Nokia na prezent urodzinowy?


Hej! Szukam jakiejs w miare niedrogiej Nokii dla mojego brata (tak do 3 stowek), ktory ...
16705 7

Wyższość gier na komórki nad grami komputerowymi


Co sądzicie o danym temacie? Gry komórkowe są może mniej zaawansowane technologicznie, ale też potrafią ...
16600 3

jaka Folia na wyświetlacz oraz tyl telefony??


chcę kupic dobra folie na wyswietlacz oraz tył telefonu (iphone),
szukam jakiejs porzadnej ...
16591 8

Zamiana Nokii E90 na inny model. Co polecacie ???


Tak jak w temacie, Chce zamienić Nokie E90, używaną bez simlocka, made in Finland, sprowadzona ...
16510 9

Aktualne na luty 2010 porównanie ofert mobilnego internetu.


Jak w opisie.
Zapraszam tutaj po dokładne z tabelą porównanie cen i pakietów ...
16405 0

Telefon na Abonament


Witam
Niniejszy temat kieruje głownie do abonentów sieci Era, ale doświadczenia klientów innych sieci ...
16405 7

Zmień Internet domowy na Plusa!


Startuje nowa odsłona kampanii „Zmień Internet domowy na Plusa!". Właśnie taki domowy Internet LTE Plusa ...
16330 0

Jaki telefon wybrać na przedłużenie umowy?


Witam. Kończy mi się umowa z play. Chciałbym w ramach przedłużenia umowy wybrać jakiś telefon. ...
16267 4

Programy do odtwarzania filmów (Divix itp..) na Nokie 5230


Nokia 5230 + karta 8 GB
Jakim programem można oglądnąć filmy ( w wolnym ...
16084 1

Licytacja bloków na częstotliwości 800 MHz bez Polkomtela


Polkomtel nie będzie brał dalszego udziału w licytacji bloków na częstotliwości 800 MHz
[br ...
15757 0

6 GB za 6 zł od Orange na wakacje


Potrzebowałem taniego internetu do tabletu no i mam przynajmniej przez wakacje :-) Gdzieś chyba w ...
15604 0

Surfuj bezpiecznie w Internecie i na wodzie!


Plus we współpracy z firmą F-Secure przygotował specjalną akcję promocyjną na tegoroczny letni sezon urlopowy. ...
15577 0


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>