GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » c902
Tematy oznaczone jako c902
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Sony Ericson C902 czy Nokia n73 Lub Nokia X3?


Witam co z tych telefonow jest najlepsze?. Telefon uzywam do gier , muzyki , video.[br ...
26899 15

I pierwsze problemy z c902...


Może ktoś z użytkowników tego fajnego telefonu spotkał się z objawem, gdy na wyświetlaczu pojawia ...
18112 11

C902 tuner TV


Co myślicie o tym telefonie czy jest godny uwagi, czy naprawdę chodzi w nim ta ...
16729 4

pytanie do zaznajomionych bądź użytkowników c902


Mieliście może problem, lub spotkaliście się że były problemy z podłączeniem tego modelu do komputera? ...
15487 8

w902 a c902?


Witam, planuję zakup nowego telefonu i biorę pod uwagę 2 opcje- Sony Ericsson w902 i ...
14734 4

C902 czy K850i...?


I mam dylemat który model wybrać. Porównywałem je i wychodzą mi raczej kosmetyczne różnice. Może ...
13336 6

głośność w C902


Witam, czy ktoś z was ma może SE c902? Jeśli tak, to może ktoś wie, ...
13267 4

C902, Brak wibracji PlayGG, komunikatory, wibracja sprawna


Witam.
Piszę w takiej sprawie. Posiadam telefon Sony Ericsson c902. Podczas gdy dostanę np ...
12577 0

SE c902 awaria


Mam SE c902. Komorka ta sama się wyłączyła, a gdy sie włączyła było już tylko ...
9478 1

c902


:mrgreen: Czy ma on funkcje odtwarzania filmów w formacie mp4? Jaka max karta pamięci może ...
7618 1

c902


Jednak zdecydowałem się na ten telefon i mówiąc szczerze... jestem bardzo miło zaskoczony. Mam tylko ...
6841 0

[sprzedam] se c902 , samsung delphi


każdy zna ich możliwosci
delphi nówka z salonu 24miesiace gwarancji simlock era- cena ...
6775 0


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>