GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » nokia
Tematy oznaczone jako nokia
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Nokia 5130-problemy techniczne


Witam mam problem z nokia 5130 dostałem SMS i koniec zawiesił się nie moge nic ...
6529 0

[Nokia 7610] Problem z klawiszami


otoz nie dzialaja mi przyciski klawisza funkcyjnego, w lewo i w prawo.
formatowalem juz ...
6499 0

Problem: BT jabra + nokia e51


Nie mogę podłączyć BT headset jabra do telefonu nokia e51.
Dochodzę do pytania o ...
6493 1

SUPER NOKIA N96 16GB


Sprzedam Nokie N96 16gb czarną z całym zestawem, bez simlocka, stan dobry ;). Sprzedaje, ponieważ ...
6442 0

Nokia 6110 navigator, asus p535


Jak w temacie sprzedam telefon nokia 6110 navigator. Telefon ma rok, posiada kilka drobnych rys, ...
6430 0

Nokia - Nowości


W tym temacie informujemy o nowościach Noki. Oczywiście tych dotyczących telefonów komórkowych i akcesoriów do ...
6295 0

Sprzedam Nokia N95 8GB PILNIE


Mam do sprzedania nokie n95 8 gb stan idealny orginalna bez simlocka kolor czarny
...
6265 0

problem z nss nokia 6500


problem polega na tym iż chcialbym zmienic jezyk na polski programem nss i wyskakuje mi ...
5743 0

jaki samsung lub nokia w mix plusie?


witam, niedlugo konczy mi sie umowa w mixplusie i bede ja przedluzal. mozecie mi pomoc ...
5707 0

U900 czy Nokia 6210 Navigator


Cały czas oblegam forum samsunga więc teraz może coś na Noki, właśnie ktoś mi podsunął ...
5596 0

Play i Nokia - Mistrzostwa Polski w Snake!


Tylko w ten weekend – Mistrzostwa Polski w Snake!

W piątek, sobotę ...
4486 0

W Play do Nokii 5 w prezencie - Nokia z przyszłości


W Play wystartowali z akcją dla osób zainteresowanych kupnem nowej Nokii 5. Akcją chyba jedyną ...
4414 0

W Play Nokia 3310, LG X power 2 i taniejące modele


Do cenników w Play właśnie trafiły dwie nowe słuchawki i dodatkowo obniżyli ceny innych modeli.[br ...
4390 0

Nokia N75 czy E65?


Pytanie jak w temacie - N75 czy E65???
Który telefon polecacie?

...
34 1
0 0


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>