GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » problem
Tematy oznaczone jako problem
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Problem z 5140i

Witam. Mam spory problem z nokią 5140i. Mianowicie dzis po rozladowaniu sie i naładowaniu gdy ...
5698 1

Problem z k800i

Posiadam telefon Sony Ericsson K800i i mam problem z połączeniami mianowicie chodzi o to że ...
5692 0

Problem z W810i

OK, sprawa jest taka: odtwarza poziomo filmy, ale nie na pełnym ekranie i jest taka ...
5512 0

problem z robieniem zdjęć

witam
mam SE k750i w obudowie d750i kupiłem go używanego i mam taki kłopot ...
5500 0

Problem z Nokią 5310

Witajcie,
no więc problem jest taki: kiedy włączam telefon, pokazuje się komunikat "czy uruchomić ...
5425 1

Problem z ominięciem simlocka po prze Turbosim K550i

Witam, mój k550i ma simlocka na erę kupiłem turbosim, bo chciałem zmienić na Play Fresh, ...
5398 0

Problem - Mikrofon

Mam telefon 5300... Mam problem z czytaniem mikrofonu w sluchawkach... Kazdy odpowiedni rodzaj sluchawek ktory ...
5392 1

Problem z GPS w Samsung Ultra Touch s8300

GPS w Samsung Ultra Touch s8300 praktycznie nie działa. Na 20 prób zlokalizowania satelity jedna ...
5224 0

p900 problem z kontaktami

kotakty wywalilo mi z telefonu podczas synchronizacji z outlookiem.w telefonie mam jeden kontakt,ktory byl na ...
5197 0

Nokia E66... Problem, prosze o pomoc. :(

Witam, jestem szczęśliwym posiadaczem Nokii E66, mam telefon od około dwóch miesięcy i drażni mnie ...
5194 1

6280 i problem z googleMAP.

Mam taka sprawe.Ściągąłem sobie na 6280 ze strony googli mapy i mam probblem bo nie ...
5179 0

Problem z nawigacją w n82...:/

problem z nawigacją w n82...:/
Witam!

MAm problem z nawigacją ...
5158 0

Nokia 6260...dziwny problem.. pomocy

Witam
Od niedawna mam nokie 6260 i mam z nią dziwny problem..słucham mp3 na ...
5044 0

SE k770- Problem

Mam problem z moim telefonem - SE k770. Na poczatku wszystko bylo dobrze, dzialal poprawnie, ...
4996 0

[Nokia 7610] Problem z klawiszami

otoz nie dzialaja mi przyciski klawisza funkcyjnego, w lewo i w prawo.
formatowalem juz ...
4873 0