GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » problem
Tematy oznaczone jako problem
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Samsung S6510i Problem z java


Witam, przy próbie instalacji wielu gier z rozszerzeniem .jar i .jad pojawia mi się błąd. ...
7600 0

Nokia 6210 Navigator - problem z gps


Witam.

Mam problem z gpsem w swojej nokii.wchodzę w mapy i chce ...
7531 0

Problem - Mikrofon


Mam telefon 5300... Mam problem z czytaniem mikrofonu w sluchawkach... Kazdy odpowiedni rodzaj sluchawek ktory ...
7459 1

Problem z Nokią 5310


Witajcie,
no więc problem jest taki: kiedy włączam telefon, pokazuje się komunikat "czy uruchomić ...
7435 1

galaxy I5510 problem


Długo zastanawiałam się nad kupieniem nowego telefonu ponieważ żaden nie przekonywał mnie do siebie. Po ...
7411 0

Problem z K300i


Witam
Mam problem z telefonem K300i. Próbowałem szukać jakiś informacji, które pomogłyby mi w ...
7345 0

Problem z k800i


Posiadam telefon Sony Ericsson K800i i mam problem z połączeniami mianowicie chodzi o to że ...
7258 0

Problem z ominięciem simlocka po prze Turbosim K550i


Witam, mój k550i ma simlocka na erę kupiłem turbosim, bo chciałem zmienić na Play Fresh, ...
7204 0

Problem z W810i


OK, sprawa jest taka: odtwarza poziomo filmy, ale nie na pełnym ekranie i jest taka ...
7147 0

Nokia E66... Problem, prosze o pomoc. :(


Witam, jestem szczęśliwym posiadaczem Nokii E66, mam telefon od około dwóch miesięcy i drażni mnie ...
7114 1

problem z robieniem zdjęć


witam
mam SE k750i w obudowie d750i kupiłem go używanego i mam taki kłopot ...
7054 0

p900 problem z kontaktami


kotakty wywalilo mi z telefonu podczas synchronizacji z outlookiem.w telefonie mam jeden kontakt,ktory byl na ...
6970 0

Problem z nawigacją w n82...:/


problem z nawigacją w n82...:/
Witam!

MAm problem z nawigacją ...
6958 0

Samsung Galaxy s7 edge problem.


Witam , dzisiaj oglądając na aplikacji YouTube filmik zauważyłem przy pojawieniu się reklamy w lewym ...
6847 1

Problem z GPS w Samsung Ultra Touch s8300


GPS w Samsung Ultra Touch s8300 praktycznie nie działa. Na 20 prób zlokalizowania satelity jedna ...
6820 0


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>