GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » u700
Tematy oznaczone jako u700
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Samsung U700


ZDJĘCIA ZROBIONE SAMSUNGIEM u700





...
24175 0

Nokia N73 czy Samsung U700


Mam dylemat poniewaz nie mam pojecia ktory z tych powyrzej z telefonów bylby lepszy.
...
22405 14

Samsung U700 czy warto go kupić??


Witam wszystkich!
Zastanawiam sie nad kupnem nowego telefonu..
Mam teraz strasznie badziewny telefon ...
21541 11

E250, U700


Chodzi o telefon dla osoby słabowidzącej, więc proszę o rzetelne info. Czy w tych telefonach ...
16372 7

Samsung u700 Pilne POMOCY :(


Jestem posiadaczką samsunga u700 od pawie roku i jakis miesiac temu zaczelam miec problemy z ...
15313 7

klawisze dotykowe w U700


Cześć
Mam swojego samsunga u700 od ponad rok i jakiś miesiąc temu zaczęły ...
13543 5

Samsung u700 nie włącza się


Mam problem z telefonem. Najpierw zaczął przerywać a teraz w ogóle się nie włącza. Najdziwniejsze ...
12808 4

samsung u700


hej mam samsunga u700, wczoraj klawisze dotykowe przestały działać(kółeczko obrotowe też nie działa). Klawisze świecą ...
11515 4

Samsung U700


Jak wyłączyć ekran dotykowy w tym modelu. Czasami rozłącza rozmówcę kiedy wyciągam telefon z kieszeni ...
10912 3

u700 i tasma


Witam mam takie pytanie mianowicie oddalem telefon do komisu aby wymienili mi tasme wyswietlacza i ...
9352 2

LG KE 970 Shine, czy SAMSUNG U700?


Jak w tytule...
Który telefon wybrać, który ma więcej zalet?
proszę o pomoc ...
8263 2

Sprzedam K770i albo Samsung U700 100% sprawne


Witam mam dziś do sprzedania dwa telefony K770i Se I samsuna u700 Telefony są sprawne ...
6499 0


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>