GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: gps, instalacja, s7220, samsung

Samsung S7220 instalacja GPS
Autor Wiadomość
adam_7189 
Nowy(a) na forum


Wiek: 34
Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 4
Wysłany: Pią Sty 01, 2010 21:59   

siema jak wchodze na tą strone amze i wybieram ten telefon ultra touch to tam wyskakuje duzo tych linków i sciągałem pwszystkie i te linki nie zawierają tych dwóch pliczków amAzeGps.jar, amAzeGps.jad] prosze o pomoc. :wink:
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
  Wysłany: Sob Sty 02, 2010 13:37   

Jak nie zawierają? Przecież muszą być właśnie one. Napisz mi co tam jest, bo nie będę tego wszystkiego sciągał. Jak nie ma jar. i jad. to co jest zamiast nich? Możesz spróbować sciągnąć na inny model, wkleić na kartę pamięci i jad. wybrać i też powinno śmigać(wklejasz wszystko na kartę i bierzesz jad.).
http://www.amazegps.com/w...onal&referrer=6
I bierz na Ultra Touch tak jak koledzy wcześniej mówili.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob Sty 02, 2010 17:58   

Chyba wiem co źle robisz...
ŚCIĄGNIĘTEGO PLIKU W ŻADEN SPOSÓB NIE PRÓBUJ ROZPAKOWYWAĆ!!
Choć windows pokaże Ci, że to .rar albo .zip to to nie jest żadne z tych rozszerzeń.
Wrzuć ściągnięty plik na telefon i tyle.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
lime 
Nowy(a) na forum


Telefon: samsung s7220
Sieć GSM: play
Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 2
Wysłany: Sob Sty 02, 2010 21:39   

Witam. Niestety próbuje wszystkiego i wychodzi na to że AmAze też jest płatne :shock: Pobiera nam mnóstwo danych, a jak już wpiszemy adres, i wybieramy opcję - nawiguj - to woła wejścia do shop-u (w celu pobrania pełnej wersji). Na stronie www.amazegps.com w zakładce shop mamy ceny - może się mylę bo nic nie wykupowałem i nie pobierałem tej pełnej wersji. Jeśli ktoś to sprawdził proszę niech napisze co i jak.... Pozdrawiam
 
     
adam_7189 
Nowy(a) na forum


Wiek: 34
Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 4
Wysłany: Nie Sty 03, 2010 13:13   

dzieki juz sie obczajiłem i zrobilem tak jak pisles i jest tylko ze mam 1 gb karty i lipa nie =chce sie zainstalowac moze ktos mi powiedziec ile potrzebuje to pamieci:)
 
     
lime 
Nowy(a) na forum


Telefon: samsung s7220
Sieć GSM: play
Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 2
Wysłany: Nie Sty 03, 2010 20:02   

adam_7189 - telefony samsung do instalacji plików java potrzebują rozszerzenia .jad do pliku .jar (pisali już to wcześniej inni użytkownicy) więc nie wiem co miał na myśli ziomiwan pisząc żeby pobrać .zip czy .rar i wrzucić na telefon - ziomiwan - sprawdziłeś to, że tak piszesz?? Ściągasz plik typu .zip odpalasz i masz dwa pliki typu .jar. i .jad i właśnie te pliki przerzucasz na tel. instalacje przeprowadzasz z pliku .jad
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie Sty 03, 2010 20:51   

lime - Ty chłopcze czytać nie potrafisz więc proszę nie wdawaj się w dyskusje których nie rozumiesz...

Do tego dodać trzeba, że to właśnie Ty nie wiesz nic na temat telefonów.. W Samsungach instalowanie czegokolwiek w javie jest trudne, chyba że tak jak mają to Avile telefon ma odblokowaną możliwość instalacji javy. Jeśli niema to trzeba korzystać ze stron które umożliwiają upload plików .jar i następnie ściągnięcie ich i instalację na telefonie.
Lub instalację poprzez dość skomplikowany sposób, do której jeśli dobrze pamiętam trzeba zmienić co nieco w admin menu.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
toma11213
Nowy(a) na forum


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 1
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 00:52   

Witam wszystkich.
Tak wychwalacie naviexperta więc go zainstalowałem i sprawdziłem w trasie. wyszło tak iz podczas drogi sygnał gps(moja pozycja) w czasie nawigowania był bardzo nie dokładny, Momentami sie zacinał i pokazywał że jestem w całkiem innym miejscu, na dodatek nie usłyszałem żadnych wskazówek na temat skrecania. Z nawigacji jeszcze w żadnym telefonie nie korzystałem więc chciałem to przetestować, nie wiem, może żle sie nim posługiwałem. Może ktoś mi opisze jakich funkcji wybierał chcąc korzystac z tej aplikacji. Próbowałem wszystkiego w ustawieniach. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Może ktoś z was miał podobne problemy z tym telefonem, może to akurat jego wina. Niewiem. Prosze o pomoc ponieważ czasmi przydaje sie taka funkcja w telefonie.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 11:36   

GPS na javie nie będzie działać zawsze precyzyjnie. Najlepiej do tego nadają się telefony z systemem operacyjnym np. WM, Symbian.

Zainstaluj TrekBuddy i sprawdź jego jeszcze.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
lukazz90 
Nowy(a) na forum


Wiek: 34
Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 1
Wysłany: Sob Sty 22, 2011 20:23   

Jeśli ktoś ma problemy z instalacją javek to zapewne jest to wina braku pliku .jad, który można napisać samemu lub ściągając program "jadmaker", który generuje plik .jad dla konkretnej javki .jad.
Bynajmniej w starych modelach telefonów to działało
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>