GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: iphone

iPhone 6
Autor Wiadomość
szewoja 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 25 Sty 2015
Posty: 2
Wysłany: Wto Lut 17, 2015 16:15   

To prawda iPhon spada z ceny, zwłaszcza 4s, który powrócił w cenie 1 199 zł. iPhone 4s jest bez blokady, w kolorze białym lub czarnym.
 
     
Ekierka 
Bywa na forum



Dołączyła: 15 Lut 2011
Posty: 50
Wysłany: Nie Mar 22, 2015 09:45   

To moge się pochwalić, że kupiłam iphona 6, wziałam na raty w ispocie. Jest na szczęście bez prowizji. A jak telefon? super, jest szybki, ma fajne aplikacje, bateria w miarę długo trzyma.
 
     
Morahor 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 9
Wysłany: Pią Kwi 03, 2015 16:20   

Fiu fiu, Ja może kupie sobie iPhone 6, ale nie w Polsce, bo tak zdzierają, że szkoda gadać. W Japonii brat mi kupi za ok 2 kawałki, nowiutką 6 tkę. 6 Plus jest dla mnie za duży.
 
     
lego40
Bywa na forum


Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 92
Wysłany: Pon Kwi 06, 2015 19:15   

Morahor napisał/a:
Fiu fiu, Ja może kupie sobie iPhone 6, ale nie w Polsce, bo tak zdzierają, że szkoda gadać. W Japonii brat mi kupi za ok 2 kawałki, nowiutką 6 tkę. 6 Plus jest dla mnie za duży.


A jesteś pewien, że będzie działał w polskiej sieci, szczególnie LTE? I czy w ogóle wiele innych jego funkcji będzie dostępnych u nas... ponadto co z serwisem w przypadku awarii, będziesz odsyłał do Japonii?
 
     
tritimi 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 8
Wysłany: Pon Kwi 13, 2015 14:25   

Jasne, że będzie. Trzeba tylko przeczytać na jakich gsm'ach działa.
 
     
Morahor 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 9
Wysłany: Wto Kwi 14, 2015 13:33   iPhone 4S

Cytat:
A jesteś pewien, że będzie działał w polskiej sieci, szczególnie LTE? I czy w ogóle wiele innych jego funkcji będzie dostępnych u nas... ponadto co z serwisem w przypadku awarii, będziesz odsyłał do Japonii?


Mam iPhone 4S z Japonii i działa, natomiast to w zasadzie dobre pytanie czy podobnie będzie w wypadku iPhone 6...Zweryfikuje to jeszcze :)
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>