To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Optymalna wielkość ekranu w telefonie?

halohalo - Pon Wrz 05, 2011 22:14
Temat postu: Optymalna wielkość ekranu w telefonie?
Coraz bardziej popularne są telefony z ekranami powyżej 3,5 cala ale to przekłada się oczywiście na rozmiary telefonu, jego wagę, komfort trzymania, użytkowania

Samsung na IFA 2011 zprezentował telefon... a może już tablet z ekranem 5,3 cala o nazwie Galaxy Note



HTC chwali się i pisze już o modelu z ekranem 4,7 cala...

Dokąd w takim razie zmierzamy i jaka waszym zdaniem jest optymalna wielkość ekranu w telefonie?

ziomiwan - Wto Wrz 06, 2011 22:54

Może troszkę się powtórzę ale cóż ;) .
Uważam, że Galaxy Note ze swoim ogromnym wyświetlaczem jest idealną propozycją dla biznesmena który potrzebuje telefonu np. do obsługi rachunku maklerskiego i innych niezbędnych rzeczy.
Wielkość ekranu pozwoli mu na szybkie sprawdzenie wszystkiego co go interesuje.
Jak wiadomo dla biznesmena czas to pieniądz, a większy ekran zaoszczędzi mu czas.
Podczas gdy tablety są zbyt duże nawet dla biznesmena to galaxy Note idealnie zmieści się w kieszeni marynarki i będzie zawsze pod ręką, a nie w walizce.
A wyświetlacz Super AMOLED HD... rewelacja. Mam Wave S8500 i amoled w nim użyty jest genialny, a ten musi być już prawdziwym cudeńkiem.

Super telefon, ale raczej dla biznesmenów przede wszystkim.

halohalo to chyba telefon na który czekałeś ;) . Zastąpi Ci i telefon i tablet :)

halohalo - Śro Wrz 07, 2011 21:36

Tak podjarałem się jak przeczytałem i rzeczywiście "to jest to" na co czekam ale póki co ceny na Skandynawię to na nasze ponad 3 tys. zyli, dwa telefon ma się pojawić na początku 2012, więc zanim cena spadnie do akceptowlnej dla mnie - 2tys minie pewnie jeszcze z roczek :wink:
halohalo - Śro Wrz 07, 2011 21:38

Tak podjarałem się jak przeczytałem i rzeczywiście "to jest to" na co czekam ale póki co ceny na Skandynawię to na nasze ponad 3 tys. zyli, dwa telefon ma się pojawić na początku 2012, więc zanim cena spadnie do akceptowlnej dla mnie - 2tys minie pewnie jeszcze z roczek :wink:
ziomiwan - Śro Wrz 07, 2011 22:01

Nie koniecznie roczek. Myślę, że w 3-5 miesięcy po premierze będzie dostępny w cenie 2tys.
No i na razie nie wiadomo tak naprawdę jaka będzie cena, pierwsze informacje głosiły, że ma być tańszy od SII, a droższy od S. Później, że jednak droższy nawet od Galaxy SII. A jak będzie dowiemy się po premierze.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group