GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: ekranu, optymalna, telefonie, wielkosc

Optymalna wielkość ekranu w telefonie?

Jaka jest dla Ciebie optymalna wielkość ekranu w telefonie?
wielkość ekranu nie ma dla mnie znaczenia
0%
 0%  [ 0 ]
do 2 cali
0%
 0%  [ 0 ]
2 - 2,5 cala
0%
 0%  [ 0 ]
2,5 - 3 cale
0%
 0%  [ 0 ]
3 - 3,5 cala
0%
 0%  [ 0 ]
3,5 - 4 cale
75%
 75%  [ 3 ]
tylko powyżej 4 cali
25%
 25%  [ 1 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 967
Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 22:14   Optymalna wielkość ekranu w telefonie?

Coraz bardziej popularne są telefony z ekranami powyżej 3,5 cala ale to przekłada się oczywiście na rozmiary telefonu, jego wagę, komfort trzymania, użytkowania

Samsung na IFA 2011 zprezentował telefon... a może już tablet z ekranem 5,3 cala o nazwie Galaxy Note



HTC chwali się i pisze już o modelu z ekranem 4,7 cala...

Dokąd w takim razie zmierzamy i jaka waszym zdaniem jest optymalna wielkość ekranu w telefonie?
_________________

 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Wrz 06, 2011 22:54   

Może troszkę się powtórzę ale cóż ;) .
Uważam, że Galaxy Note ze swoim ogromnym wyświetlaczem jest idealną propozycją dla biznesmena który potrzebuje telefonu np. do obsługi rachunku maklerskiego i innych niezbędnych rzeczy.
Wielkość ekranu pozwoli mu na szybkie sprawdzenie wszystkiego co go interesuje.
Jak wiadomo dla biznesmena czas to pieniądz, a większy ekran zaoszczędzi mu czas.
Podczas gdy tablety są zbyt duże nawet dla biznesmena to galaxy Note idealnie zmieści się w kieszeni marynarki i będzie zawsze pod ręką, a nie w walizce.
A wyświetlacz Super AMOLED HD... rewelacja. Mam Wave S8500 i amoled w nim użyty jest genialny, a ten musi być już prawdziwym cudeńkiem.

Super telefon, ale raczej dla biznesmenów przede wszystkim.

halohalo to chyba telefon na który czekałeś ;) . Zastąpi Ci i telefon i tablet :)
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 967
Wysłany: Śro Wrz 07, 2011 21:36   

Tak podjarałem się jak przeczytałem i rzeczywiście "to jest to" na co czekam ale póki co ceny na Skandynawię to na nasze ponad 3 tys. zyli, dwa telefon ma się pojawić na początku 2012, więc zanim cena spadnie do akceptowlnej dla mnie - 2tys minie pewnie jeszcze z roczek :wink:
_________________

 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 967
Wysłany: Śro Wrz 07, 2011 21:38   

Tak podjarałem się jak przeczytałem i rzeczywiście "to jest to" na co czekam ale póki co ceny na Skandynawię to na nasze ponad 3 tys. zyli, dwa telefon ma się pojawić na początku 2012, więc zanim cena spadnie do akceptowlnej dla mnie - 2tys minie pewnie jeszcze z roczek :wink:
_________________

 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Wrz 07, 2011 22:01   

Nie koniecznie roczek. Myślę, że w 3-5 miesięcy po premierze będzie dostępny w cenie 2tys.
No i na razie nie wiadomo tak naprawdę jaka będzie cena, pierwsze informacje głosiły, że ma być tańszy od SII, a droższy od S. Później, że jednak droższy nawet od Galaxy SII. A jak będzie dowiemy się po premierze.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>