To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - NIE MIAŁEM KŁOPOTÓW TO KUPIŁEM TELEFON

pepi - Czw Mar 15, 2007 15:42

No właśnie :P
ja już dawno korzystam z tych smsów... i uwierz mi, że 500 to wcale nie tak dużo :P

MaciaSS - Pią Mar 16, 2007 08:13

Witam,
Heh zgodze się z Tobą Pepi..niestety człowiek tak ma, że ile by nie miał tych esemesków, to ciągle mu za mało :sad: :sad: , ale myślę że 500 na dobry początek miesiąca, poprawia troszke humor :smile: :smile: .
PozdroFFki :cool:

pepi - Pią Mar 16, 2007 13:39

Mi ostatnio te smski nawet starczają. Ale miałam taki okres, że 500 było na tydzień. teraz się zastanawiam jak to możliwe :P
zmiksowany - Pią Mar 16, 2007 16:24

o cholercia 500 na tydzień :D no nie wiem czy moje kciuki by to wytrzymały:D chyba że bym korzystał z klawaitury lapsa, to byłoby wygodniej i szybciej to moze to 500 bym wypisał:D yo
pepi - Pią Mar 16, 2007 16:44

Wtedy to był fakt, teraz też się zastanawiam... :D Miałam wtedy SE K300i i pamiętam, że smsy pisałam migiem nie patrząc na klawiaturę... Te czasy :lol: :lol: (jakieś 10 miechów temu :D :D )
MaciaSS - Pią Mar 16, 2007 19:17

..hehe czyżbyśmy mieli na forum wymiatacza esemesowego..oj Pepi..coraz więcej wiem o Tobie :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
pepi - Pią Mar 16, 2007 22:41

jedy :P mówię, że miałam tak okres w swoim życiu :mgreen: :evil:
Ale już mi przeszło :D

MaciaSS - Sob Mar 17, 2007 19:21

..spoko spoko..nie denerwuj się :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
Daniel.N70 - Pią Lip 13, 2007 11:10

A moje zdanie co do operatorów wygląda troche inaczej bo wszyscy musicie wiedzieć, że w salonach i gdziekolwiek indziej pracują tylko ludzie. Internet jest tak dużą siecią ze umowzliwia porozumiewanie się z odległych zakątków kraju dlatego u mnie w mieścinie może być dobra obsługa a gdzieś indziej gorsza dlatego nie ma co się przekonywać najważniejsza sprawwa w tym wszystkim to to, żeby wyjść na swoje a ostatnimi czasy na swoje wychodzi ten co ma znajomych we własnej sieci i jak dla mnie np. jest to właśnie plus gsm. Pozdrawiam ;d
MaciaSS - Pią Lip 13, 2007 20:31

Daniel.N70 odpowiadaj konkretnie na temat, a nie piszesz teksty nic nie wnoszące do tematu posta.. :evil: :evil: :evil:
sQa - Czw Lis 29, 2007 05:59

Też miałam przygody z Plusem. Odłączyli mi telefon,potem kazali zapłacić za ponowną aktywację, jak nie zapłaciłam to dorzucili jeszcze wartość telefonu, znowu im nie zapłaciłam pisząc stosowne pisma, ze niby z jakiej racji, komornikiem straszyli,sądem no i czekam na rozprawę,którą z pewnością wygram.Erę mam od jakiś 8 lat i nigdy nie miałam z nią problemów, natomiast jeśli chodzi o orange to uważam że jest okropnie drogo,tak więc zostałam przy Simplusie (Team7 bardzo fajna taryfa) i abonamencie z Ery.
darkgee - Czw Lis 29, 2007 16:42

Czytam o tych waszych ilościach smsów i muszę stwierdzić, że te 500 to jest nic w porównaniu z 1500 jakie wypisuje moja koleżanka. Ma k300i więc ciągle słychać tylko dźwięk tych klawiszy, które swoją drogą są strasznie głośne.
Pozdro

pepi - Pon Gru 03, 2007 10:27

Od jakiegoś czasu znowu piszę duzo smsów (pakiet 500 smsów starcza na 4 dni). Tylko te klawisze w K550i masakra :D
veryblackhole - Śro Gru 26, 2007 17:48

Eh... Ja wypisuję maksymalnie 50 miesięcznie :) . A co do operatorów: ładnych parę lat temu miałam tel w simplusie a do tego siemensa A35 za gruube pieniądze, ale na plusa nie narzekałam i po roku wymieniłam telefon na samsunga c100 w abonamencie, całą umowę obeszło się bez przygód, cyrki wyszły dopiero przy rozwiązywaniu umowy po 2 latach, ale i z tym jakoś sobie poradziłam :) , następnie przeszłam do ery i uważam, że jak dotąd nie sprawiła mi najmniejszego zawodu, jakość usług na najwyższym poziomie, ale jako osoba wciąż poszukująca ideału od pół roku jestem w Play i to był chyba najlepszy wybór w tej chwili. Telefony 3G od złotówki, pakiety złotówek w abonamencie zamiast minut, a do tego jednolita stawka do wszystkich sieci - czegóż chcieć więcej?? Pomimo krajowego roamingu Plusa nie ma problemów z siecią...
gierek - Pon Lut 11, 2008 12:24

w playu owszem jest troche fonów niestety cześć jest tylko na papierze.a co do telefonów od złotówki to chyba wszyscy wiedza że są one w tych najwyzszych abonamentach co tak do konca nie jest fair


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group