GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: klopotow, kupilem, mialem, nie, telefon, to

NIE MIAŁEM KŁOPOTÓW TO KUPIŁEM TELEFON
Autor Wiadomość
malutki13
Nowy(a) na forum


Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 1
  Wysłany: Pią Gru 08, 2006 11:34   NIE MIAŁEM KŁOPOTÓW TO KUPIŁEM TELEFON

Witam i pozdrawiam.

Mam do opisania bardzo ciekawy przypadek chamstwa ze strony plusa na szczęście z pozytywnym finałem.

A było to tak...

24.11.2005 zakupiłem telefon w plusie na abonament był to Samsung SGH E530 jak się okazało potem kluczowe było to że telefon wziąłem na firmę.

Telefon działał poprawnie jakiś miesiąc nawet nie cały.
Zaczął gubić zasięg i wyłączać się no i bardzo szybko kończyła się bateryjka.
Złożyłem reklamację ( rzecz jak najbardziej normalna )

Zmiana softu i wymiana wzmacniacza antenowego tak mi napisali.

Pociągnął może jeszcze z dwa tygodnie po naprawie i znowu to samo.
I teraz się zaczyna moja gehenna.

Znowu reklamacja, niestety już nic nie naprawiano bo stwierdzono że telefon działa idealnie a w załączniku dostałem ulotkę " Jak poprawnie korzystać z telefonu komórkowego" zdębiałem po prostu odebrałem to jak twierdzenie że niby nie potrafię normalnie z telefonu korzystać.

Dwa tygodnie i następna reklamacja. I znowu że nic nie robili bo telefon działa poprawnie różnica polegała na tym że dostałem ulotkę " zasięg telefonu a uwarunkowania terenowe" że niby na zadupiu mieszkam.

Przypominam że tylko naprawa i wymiana znaczących części jest zaliczana
jako naprawa gwarancyjna i po trzech do pięciu takich naprawach automatycznie muszą wymienić telefon. Dwie reklamacje obronili bo by już musieli mi telefon wymienić.

Zdenerwowany znowu reklamuje telefon. Zostaje on wysłany w piątek do warszawy do serwisu. Po dwóch tygodniach otrzymuje telefon i jakież jest moje zdziwienie a raczej jego brak" telefon działa poprawnie" .

Ale obudowa cała porysowana jak by pięcio-latek go rozkręcał nie poprawnie złożony, wszędzie szpary.

Zdenerwowałem się strasznie już chciałem tam wrócić i trochę mięsem porzucać ale wcześniej musiałem sms-a wysłać.

Wchodzę do menu patrzę skrzynka nadawcza pełna, otwieram a tam sms-sy, treść i daty oraz godziny wskazywały na to że z soboty na niedzielę mój telefon był w rękach jakiejś kobitki na imprezce i to ostro zakrapianej. Czyli po za serwisem a nie ma takiego prawa żeby ktoś za serwis wynosił telefon.

No to ja do Rzecznika Praw Konsumenta, a on mi na to że że jak na firmę kupiłem telefon to on się tym nie zajmie i skończyła się rozmowa.

No to do prawnika ( to był najlepszy pomysł jak się wydawało)

Napisaliśmy wspólnie "Wezwanie przed sądowe" do wymiany telefonu na nowy popierając cale to wezwanie opisem przygód tego telefonu.

I poszło wraz z telefonem do siedziby plusa w Warszawie, a jak , uderzenie w najwyższą instancję.

I czekam, po dwóch tygodniach przychodzi telefon.

Wchodzę do salonu mówię jaka sprawa, a pani z uśmiechem na twarzy mówi mi że telefon działa i oddaje mi mój stary nie działający telefon.
A na to wezwanie jak ta pani stwierdziła nie ma odpowiedzi.

Posypało się mięso bluzgałem ile wlezie, tak się darłem że aż przyszedł kierownik sprawdzić co się stało.

Dostał kilka wyzwisk i nagle stwierdza że wezwanie zostało pozytywnie rozpatrzone i on o tym doskonale wie i żebym przywiózł wszytko co mam do starego telefonu a oni wymienią go na nowy.

I teraz nie rozumiem czy próbowano mnie spławić i mięso na sam koniec pomogło czy po prostu tam pracują debile i debilki w tym przypadku.

Telefon dostałem nowy i tylko to jest pozytywnym akcentem.

POZDROWIONKA GG 961168

I CO WY NA TO ???
 
     
Edyta-000 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 10
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 18:30   

Jak dla mnie PLUS to najgorsze dno...tez mialam jedna przygode z ta siecia i telefonem, teraz omijam go lukiem, ale powiem tak, ze w kazdej siecie chca od nas wylupic jak najwiecej kasy;/ rozne promocje, itd...owszem niektore sa bardzo oplacalne ale i tak oni najwiecej na tym zyskaja. Ja jestem w orange i to moja najlepsza siec, nigdy nie mialam problemow
 
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Pon Mar 12, 2007 12:17   

Ciekawa przygoda z tym samsungiem :D
Ja jednak uważam, że Plus jest very good :)
Nie miałam z nimi problemów, a są to pojedyncze przypadki, które zdarzają się w każdej sieci. Według mnie Plus jest dużo lepszy np. od ery :P
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Mar 12, 2007 13:36   

Witam serdecznie,
Ja też mam telefon w Plusie i to od ponad 6ciu lat i jestem bardzo zadowolony..jak do tej pory, nie miałem żadnych przykrych sytuacji i mam nadzieję, że nie będę miał :grin: :grin: PLUS jest zajefajny..takie jest moje zdanie :grin: :grin: .
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Pon Mar 12, 2007 14:00   

MaciaSS napisał/a:
..takie jest moje zdanie :grin: :grin:


I moje :grin: :grin:
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
zmiksowany
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 22
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 09:21   

witam, tak samo myślę jak Wy. mam mix plusa, teraz znowu przedłużylem w promocji koloro-peutyka, nowy telefon SE w 300i i jestem bardzo zadowolony. dla mnie to najlepsza fiirma no i reklamy ma najlepsze:D

http://www.reklamy.plusgsm.pl/reklamatv63.html bolerko:D

pzdr :mrgreen:
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 15:55   

masz rację :D reklamy Plusa są magiczne :D
I gdzie tu jakaś era :roll: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 20:17   

..a takie małe ziemniaczki :wink: :wink: :wink:

PLUS rządzi, reklamy ma zajebiste i ogólnie jest przezajefajny :grin: :grin:
 
 
     
zmiksowany
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 22
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 20:44   

hehehe tu reklama do ziemniaczkow:D

http://reklamy.plusgsm.pl/reklamatv62.html

a tu druga reklama koloropeutyka plusa:D grę słow tez dobra mają:) kopytko:D :lol:

http://www.reklamy.plusgsm.pl/reklamatv64.html
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 23:02   

ziemniaczków nic nie pobije :D
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
rastamike 
Bywa na forum


Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 61
Skąd: LDZ
  Wysłany: Śro Mar 14, 2007 08:28   

W plusie jest jedna rzecz co mnie strasznie irytuje. Skończyła ci się kasa na koncie jak masz fona na karte, to a masz za kare nie bedziesz mógł przeglądać książki telefonicznej. idiotyzm na maxa
 
 
     
zmiksowany
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 22
Wysłany: Śro Mar 14, 2007 12:38   

rastamike, hej, to trzeba zakupić sobie mixa:) nie bedzie takiego problemu. teraz są nowe kolorofony w promocji, za 10 zł masz nielimitowane rozmowy na miesiac z jedną osoba, za 5 zł 5 tys smsów do plusa (kto to wykorzysta:D) i ogólnie jest bardzo spoko. polecam

kopytko:) :razz:
 
     
rastamike 
Bywa na forum


Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 61
Skąd: LDZ
Wysłany: Śro Mar 14, 2007 14:59   

coś mi się jednak wydaje że nie , ponieważ kumpel z pracy ma mixa i ma blokowaną książke tel. a ja prywatnie mam orange =)
 
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Śro Mar 14, 2007 15:07   

ale to zależy od telefonu :) jeśli masz kontakty zapisane na sim, to znikną Ci na czas zerowego stanu konta. Ale wystarczy zapisać kontakty w telu :P

ps. zmiksowany: to jest 5 tys. smsów czy 500 :?:
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
zmiksowany
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 22
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 09:28   

pepi, oj racja, spojrzałem na stronkę
http://www.plusgsm.pl/pro...zczedzaj_w_mix/

i 500, coś mi się pomyliło:) ale nie jestem zachłanny hehe starczy 500:) + 10 zł za miesieczne "bezpłatne" rozmowy to już mi nic więcej nie potrzeba:D

pzdr :grin:
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>