To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jak nauczyć się naprawiać telefony??

jołek - Wto Kwi 10, 2007 14:00
Temat postu: Jak nauczyć się naprawiać telefony??
Witam!!
Mam problem, bo chciałbym się nauczyć naprawiać telefony kom., wgrywać nowe oprogramowanie, zdejmować simlocki itp. Oczywiście muszę zacząć od podstaw tylko nie wiem gdzie mam szukać informacji na ten temat...?? Proszę o pomoc!! Podawajcie stronki WWW, książki, płyty itp. na ten temat!! Z góry dzięki!!:)

MaciaSS - Śro Kwi 11, 2007 19:37

Witam serdecznie,
..nauczyć się naprawiać telefony..mhhhh :roll: :roll: :roll: a znasz się trochę na elektronice, bawiłes się kiedyś w lutowanie malutkich części ?? To nie jest wcale takie proste i najłatwiej by Ci było, gdyby Twój znajomy miał jakiś serwis GSM i mógłbyś się u niego uczyć..nabierać praktyki..wprawy :smile: . Żeby wgrywać nowe oprogramowanie musisz mieć komputer..najlepiej laptopa bardzo dobre programy-nie są aż tak trudno dostępne :wink: :wink: . Żeby zdejmować simlocki przydałby Ci się jakiś dobry BOX np.
http://www.allegro.pl/ite..._gwar_axne.html
Poszukam może mam gdzieś jeszcze jakieś rzeczy o naprawach telefonów komórkowych, książki, artykuły itp.
Pozdrawiam :cool:

jołek - Śro Kwi 11, 2007 20:40

Hej...
Nio z lutowaniem kiedyś miałem styczność ale to sporadycznie...:P Komputer oczywiście mam... Właśnie mam zamiar zamówić sobie poradnik GSM z allegro na 2 płytach DVD, ale oczywiście wiem, że mi to nie wystarczy... Mam zamiar tez kupić książkę na temat telefonów komórkowych.. A co do serwisu GSM to jest już dużo gorzej, bo właśnie nikt ze znajomych nie posiada takiego...:/ Właśnie co do tego sprzętu serwisowego czytałem w opisie tego poradnik GSM i mają być podane najlepsze sprzęty, by zacząć wogóle coś robić:D Prześle Ci linka tego poradnika, jeśli mógłbyś na niego zerknąć i powiedzieć, czy się go opłaca kupić byłbym bardzo wdzięczny...:) I wogóle dzięki za odpowiedź:) Pozdrawiam!!
http://www.allegro.pl/ite...m_na_2_dvd.html

MaciaSS - Czw Kwi 12, 2007 16:16

Witam serdecznie,
..wydaje mi się, że jak na początek, to warto kupić ten poradnik :smile: poczytasz, obeznasz sie troche co i jak i będzie dobrze :smile: :smile:
Pozdrawiam :cool:

jołek - Czw Kwi 12, 2007 22:34

Witam...
...Oki. Ja też myślę, że na początek mogę zapoznać z tym poradnikiem, a dalej będę szukał jeżeli czegoś nie będę wiedział :wink: Thx za odpowiedz:):) PoZdRaWiAm!!

MaciaSS - Pią Kwi 13, 2007 08:18

Witam serdecznie,
..jak będziesz miał jakies pytania to śmiało pisz - postaram się Ci jakos pomóc..no i powodzenia :smile: :smile:
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group