GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: jak, naprawiac, nauczyc, sie, telefony

Jak nauczyć się naprawiać telefony??
Autor Wiadomość
jołek 
Nowy(a) na forum
*****&*****


Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 3
  Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 13:00   Jak nauczyć się naprawiać telefony??

Witam!!
Mam problem, bo chciałbym się nauczyć naprawiać telefony kom., wgrywać nowe oprogramowanie, zdejmować simlocki itp. Oczywiście muszę zacząć od podstaw tylko nie wiem gdzie mam szukać informacji na ten temat...?? Proszę o pomoc!! Podawajcie stronki WWW, książki, płyty itp. na ten temat!! Z góry dzięki!!:)
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Kwi 11, 2007 18:37   

Witam serdecznie,
..nauczyć się naprawiać telefony..mhhhh :roll: :roll: :roll: a znasz się trochę na elektronice, bawiłes się kiedyś w lutowanie malutkich części ?? To nie jest wcale takie proste i najłatwiej by Ci było, gdyby Twój znajomy miał jakiś serwis GSM i mógłbyś się u niego uczyć..nabierać praktyki..wprawy :smile: . Żeby wgrywać nowe oprogramowanie musisz mieć komputer..najlepiej laptopa bardzo dobre programy-nie są aż tak trudno dostępne :wink: :wink: . Żeby zdejmować simlocki przydałby Ci się jakiś dobry BOX np.
http://www.allegro.pl/ite..._gwar_axne.html
Poszukam może mam gdzieś jeszcze jakieś rzeczy o naprawach telefonów komórkowych, książki, artykuły itp.
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
jołek 
Nowy(a) na forum
*****&*****


Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 3
Wysłany: Śro Kwi 11, 2007 19:40   

Hej...
Nio z lutowaniem kiedyś miałem styczność ale to sporadycznie...:P Komputer oczywiście mam... Właśnie mam zamiar zamówić sobie poradnik GSM z allegro na 2 płytach DVD, ale oczywiście wiem, że mi to nie wystarczy... Mam zamiar tez kupić książkę na temat telefonów komórkowych.. A co do serwisu GSM to jest już dużo gorzej, bo właśnie nikt ze znajomych nie posiada takiego...:/ Właśnie co do tego sprzętu serwisowego czytałem w opisie tego poradnik GSM i mają być podane najlepsze sprzęty, by zacząć wogóle coś robić:D Prześle Ci linka tego poradnika, jeśli mógłbyś na niego zerknąć i powiedzieć, czy się go opłaca kupić byłbym bardzo wdzięczny...:) I wogóle dzięki za odpowiedź:) Pozdrawiam!!
http://www.allegro.pl/ite...m_na_2_dvd.html
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 15:16   

Witam serdecznie,
..wydaje mi się, że jak na początek, to warto kupić ten poradnik :smile: poczytasz, obeznasz sie troche co i jak i będzie dobrze :smile: :smile:
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
jołek 
Nowy(a) na forum
*****&*****


Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 3
Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 21:34   

Witam...
...Oki. Ja też myślę, że na początek mogę zapoznać z tym poradnikiem, a dalej będę szukał jeżeli czegoś nie będę wiedział :wink: Thx za odpowiedz:):) PoZdRaWiAm!!
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 07:18   

Witam serdecznie,
..jak będziesz miał jakies pytania to śmiało pisz - postaram się Ci jakos pomóc..no i powodzenia :smile: :smile:
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>