GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: czy, najlepsza, oferta, operatorow, play, to, wsrod

Play- czy to najlepsza oferta wśród operatorów ?
Autor Wiadomość
katia 
Nowy(a) na forum



Dołączyła: 11 Lis 2009
Posty: 14
Wysłany: Śro Lis 11, 2009 17:18   Play- czy to najlepsza oferta wśród operatorów ?

Play atakuje nowymi spotami reklamowymi i rzeczywiście wchodząc na ich stronę wwww można znależść bardzo dobre oferty. Od teraz stawka za min. poł. we wszystkich opcjach (abonament, karta i mix) jest za 29 gr do wszystkich- to jest chyba najkorzystniejsza z opcji innych operatorów, telefony tez mają fajne po niezłych cenach.

Natomiast pozostali operatorzy zbuntowali się przeciw Play i naliczają b. wyso
kie stawki poł. do Play (pewnie za te agresywne wcześniejsze reklamy porównawcze Play). Play na to- wręcz odwrotnie, do wszystkich 29 gr.- jakby tak większość abonentów przeszła do Play to dzwonienie by było tanie w obie strony, nie tylko z Play.

W każdym razie ja zmieniam po 4 latach ERĘ na Play, właśnie ze względu na te nowe stawki- wzięłabym na kartę ale jednak kusi mnie Samsung Avila czy też SE Yarii w abonamencie 40 zl (137 min.; 29 gr/ za min. do wszystkich, także poza abonamentem !! )- jeśli zdążę przenieść numer, to przez pół roku płacę 50% ceny abonamentu= 20 zł.- jak sądzicie wygląda to dość obiecująco
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Śro Lis 11, 2009 17:22   

Te wyższe stawki do Play wynikają ze stawek MTR, kasa z wyższych cen ląduje na koncie Play, a nie innych operatorów, aby P4 miało szansę zainstnieć. W Polsce stawki MTR są najwyższe w Europie co nie podoba się wielkiej trójcy i wszyscy mamy nadzieję, że stawki będą wyrównane. Jeśli chodzi o te 29 groszy to takie stawki mają już wszyscy w pre-paidach, a są również sieci, w których dzwonić można taniej.
 
     
katia 
Nowy(a) na forum



Dołączyła: 11 Lis 2009
Posty: 14
Wysłany: Śro Lis 11, 2009 17:29   

Coś takiego? Czyli mam rozumieć, że jeśli dzwonie z Orange, Plusa czy Ery na Play za dużo większe stawki, to jest to wina Play???- to do nich idzie kasa? bez sensu, przecież ten właśnie argument- drogich połączeń Orange, Era i Plus wykorzystują w kampaniach reklamowych przeciwko Play

A jeśli chodzi o stawki 29 gr to wiem ze są i niższe - nawet po 18 gr. ale NA KARTĘ a NIE na ABONAMENT, która sieć tj. Play ma W ABONAMENCIE też 29 gr/ min. do wszystkich ?
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Lis 11, 2009 18:41   

katia- oni niczego nie wykorzystują, a ten podpis jedynie ma informować odbiorcę o tym, że play ta oferta nie dotyczy. Jeśli już to działa to na niekorzyść tych sieci.
A MTR no cóż... Póki co to nic na to nie poradzimy. I to nie Play chce zdzierać te wysokie stawki, ale są one z góry im narzucone. Sam play chciał zniesienia MTR ale jak narazie głucho o tym. Z tego co pamiętam to wszyscy operatorzy chcą zniesienia MTR.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 12:14   

Orange, Era i Plus nie wykorzystują tego w kampaniach, a jeśli już to na skutek tego co robił wcześniej Play - słynne prześwietlanie ofert. Teraz już tego nie robią bo ich ceny w pre-paidzie wcale nie są najlepsze na rynku. Tak jak już wspominałem 29 groszy do wszystkich w pre-paidzie jest normą. Skoro w ofertach na kartę jest taniec to czemu tak bardzo chcesz abonamentu?
 
     
katia 
Nowy(a) na forum



Dołączyła: 11 Lis 2009
Posty: 14
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 17:22   

Wiem że na kartę jest taniej, to oczywiste. Dlaczego chce abonamentu?- bo chcę fajny telefon za nieduże pieniądze, to chyba też oczywiste...

tylko nie piszcie, ze ten tel. i tak będę spłacać w ramach abonamentu, bo to wiadomo..., lepiej napiszcie w jakich sieciach macie tel na jakim wariancie i czy jesteście zadowoleni?
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 17:29   

Myślę, że play da Ci najlepszą ofertę... Ja jestem w mixplusie czyli taki abonament na kartę i dość dobry telefon za 1zł bądź dobry za niską cenę.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
jarek38 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Huawei P10 lite
Sieć GSM: Orange (abonament)
Internet: Neostrada
Komunikator: GG,AQQ,TLEN
Pomógł: 2 razy
Wiek: 52
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 158
Skąd: wilkowice
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 21:11   

Ja jestem w ERZE i jestem bardzo zadowolony.płacę 50 zł za 120 minut co daje 0,41 g za minutę do wszystkich dodatkowo tel za 1 zł.No i 0 problemów z zasięgiem czego nie można powiedzieć o pleyu i plusie,ogólnie w moim rejonie raczej ERA i ORANGE mają dobry zasięg.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 12:48   

Jeśli chodzi o zasięg to potwierdzić mogę tyle, że Era ma dobry. O Play jedynie czytałem na forach, że jest kiepsko, w praktyce tego nie sprawdzałem. Jarek dodaj sobie sieć rodzinną jeśli masz kogoś w Erze to koszty korzystanie z komórki będziesz mieć jeszcze niższe.
 
     
diabełek 
Nowy(a) na forum



Dołączyła: 08 Gru 2009
Posty: 5
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 10:53   

jarek38 napisał/a:
Ja jestem w ERZE i jestem bardzo zadowolony.płacę 50 zł za 120 minut co daje 0,41 g za minutę do wszystkich dodatkowo tel za 1 zł.No i 0 problemów z zasięgiem czego nie można powiedzieć o pleyu i plusie,ogólnie w moim rejonie raczej ERA i ORANGE mają dobry zasięg.


rany płacić aż 0,41gr za minutę?!!! chyba URWAŁEŚ SIĘ Z CHOINKI... płacisz chyba najwiekszą stawkę...
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 12:43   

No, ale to jest stawka jaką kolega Jarek płaci w abonamencie, a pewnie umowę podpisał dużo wcześniej przed nastaniem stawek 29 gr do wszystkich. W Erze znowu są podwójne doładowania - 150 zł bonusu na połączenia do wszystkich można zyskać. Promocja tylko przez dwa tygodnie grudnia.
 
     
fonhalo2 
Bywa na forum


Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 33
Skąd: Warsaw
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 19:06   

Fakt ich oferta mixtura jak i pozostałe są dość korzystne , przejrzałem sporo ofert ale zakończenie mixu ponieważ można zwiększyć doładowania i całą sumę mieć z głowy szybciej to wygodna sprawa.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 11:59   

Fon o czym ty piszesz? jaka mixtura? Ostatnie posty były związane z Erą, a tanie Play, czytaj co komentujesz.
 
     
fonhalo2 
Bywa na forum


Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 33
Skąd: Warsaw
Wysłany: Pią Gru 18, 2009 14:48   

No były ale ja opisuję swój punkt widzenia a mixtura Play mi podeszła jako oferta :)
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pon Gru 21, 2009 12:46   

Jeśli ci podeszła to podaj konkrety, dlaczego Twoim zdaniem jest lepsza od oferty konkurentów, najlepiej opisz to na liczbach.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>