GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: dialogu, oszusci

oszuści w dialogu.
Autor Wiadomość
mareczek50
Nowy(a) na forum


Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 1
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 19:55   oszuści w dialogu.

Witam.
Przeszukałem wszystkie reportaże UWAGI i nie znalazłem żadnej wzmianki nt operatora telefonii DIALOG. To duży błąd, bo to jest sekta.
A przede wszystkim oszuści.Żona podpisała umowę z tym operatorem w ramach promocji. Oryginał umowy jest w biurze operatora, my mamy kopię.Problem w tym,że oba dokumenty różnią się - na oryginale czas trwania umowy to 15 miesięcy, na naszej kopii to 12. Przerobiono 2 na 5 bez podpisu, parafki, daty.Dochodzi do absurdu, bo operator domaga się od nas oryginału umowy (ma go w swoim biurze) w celu porównania obydwu dokumentów.Jest też przekłamanie, że umowa została zawarta 15 października, na naszym egzemplarzu jest tylko 31 sierpnia jako data sporządzenia umowy oraz 01 listopada jako data rozpoczęcia usługi.
Napisałem skargę do UKE, które podtrzymuje stanowisko operatora w kwestii przesłania kopii umowy poświadczonej prze notariusza, ze jest zgodna z oryginałem, a który leży w biurku operatora dialog.(tę informację uzyskałem od byłego już pracownika dialogu).Zadzwoniłem do prokuratora lecz ten odesłał mnie do policji. Mam wrażenie, ze działa spychologia.Gdzie mam się udać po poradę, by nie zostać oszukanym?
Jakieś sugestie, porady....Chętnie poczytam.
 
     
horche48 
Nowy(a) na forum


Telefon: nokia
Sieć GSM: play
Internet: Netia
Komunikator: gg
CB: nie mam
Wiek: 40
Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 3
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 21:56   

Witam
Może w UKE powinien PAn zgłosić sprawe
http://www.uke.gov.pl/uke...id=168&layout=0
 
     
Quest-GSM
Bywa na forum



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 66
Wysłany: Czw Gru 23, 2010 13:44   

O Dialogu słyszałem i czytałem wiele negatywnych opinii,wiec to powyżej wcale mnie nie dziwi. Macie jakieś doświadczenia z tą firmą?
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Czw Gru 23, 2010 18:54   

Ja mam od nich internet. Prawie skaczę z radości, że za 2. miesiące kończy mi się umowa. To jest najgorszy internet, jaki w życiu miałem. Nie dość, że mała prędkość (512kb/s), to jeszcze nie osiąga jej w pełni. W dodatku połączenie zrywa się kilka razy dziennie.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
warka
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 100
Wysłany: Śro Lut 16, 2011 14:04   

Właśnie w takich przypadkach jest dobra opcja na próbę- wiem , że jest w neostradzie, ale nie wiem jak z dialogiem. Przynajmniej można sprawdzić nie tylko jakość usług, ale funkcjonowanie operatora, podejście do różnych spraw etc.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>