GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: bedzie, centralka, czy, jakas, rozwiazaniem, tania

Czy rozwiązaniem będzie jakaś tania centralka?
Autor Wiadomość
mateusz22
Nowy(a) na forum


Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 3
Wysłany: Nie Lut 19, 2012 16:44   Czy rozwiązaniem będzie jakaś tania centralka?

Chodzi o to, że z kolegami pracujemy w wielkim biurowcu. Naszą podstawą jest kontakt telefoniczny. Biurowiec oferuje nam telefony w pokojach, a mamy dwa na różnym piętrze jak i możliwość wyjścia poza do TP. Jednak ceny wyjścia są zleksza zaporowe, zwłaszcza że wykonujemy też prywatne rozmowy, które ciężko przed szefem ukryć jak i dzwonienie z zewnątrz jest bardzo kłopotliwe i czasochłonne.
Mamy też nieograniczony dostęp do sieci internetowej i już dzisiaj mamy tani numer voip nadmiar aparatów telefonicznych.
Jednak chcielibyśmy, żeby dało się z tych dwóch (11 i 12) naszych numerów dzwonić pod ten voip. Drugą istotną dla nas sprawą jest możliwość połączenia z voip z numerami biurowca, czyli do nas 11 12 itd.
Może rysunek jakoś rozjaśni, o co mi chodzi. Liczę na jakieś podpowiedzi, zwłaszcza jaką centralkę, najlepiej najprostszą i najtańszą dałoby się do naszego przypadku wstawić.
Dodam, że to telefonii biurowcowej nie mamy żadnego dostępu.
gdyby nie to, że musimy dzwonić na inne telefony biurowca i nie możemy ciągnąć kabli w budynku, to już dzisiaj mielibyśmy voip i centralkę wewnętrzną.
 
     
slawek09072
Bywa na forum


Internet: Play, Netia
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 44
Wysłany: Pią Lut 24, 2012 21:04   

jeśli macie neta w biurze to można zastosować rozwiązanie z Ip phonami tj. macie ip phona załóżmy polycom 335, który wpina się do sieci lan i działacie poprzez wirtualną centralę NGN. Nie wiem czy można coś takiego sobie samemu stworzyć ale niektórzy operatorzy świadczą takie usługi, wszystko zależy od ceny jaką możecie miesięcznie wyłożyć? Jeśli coś to pisz na pv
 
     
mateusz22
Nowy(a) na forum


Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 3
Wysłany: Sob Mar 10, 2012 21:18   

Nr voip już mam. Chodzi mi bardziej, żeby jakoś te dwie sieci ze sobą pogodzić. Do tej sieci poza zieloną kreską nie mam dostępu. Może dałoby się zastosować jakąś centralkę z dwiema sieciami miejskimi? przy czym jedna sieć to voip, a druga nr biurowy. Tylko znowu z innego numeru biurowego nie dodzwonię się przez tą centralkę na voip, chyba. Albo z voipu np. na numer 14.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>