GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: aplikacje, na, telefon, twoj

Przesunięty przez: halohalo
Sob Paź 04, 2014 11:56
Aplikacje na Twój telefon
Autor Wiadomość
Sobol
Nowy(a) na forum
wrrr...


Telefon: Nokia
Sieć GSM: Plus
Komunikator: gg
Wiek: 38
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 15:25   Aplikacje na Twój telefon

nie znalazłam podobnego tematu, a tu chyba jest jego właściwe miejsce.

Polecam wklejać linki do aplikacji i innych pierdółek udoskonalających nasz telefon.
W przypadku aplikacji polecam również wklejać zrzuty ekranowe z instalacji :)

Kod:
www.gagabox.pl
-> aplikacja do słuchania radia w telefonie (nokia i iphony), kolejno będą również podkasty i inne atrakcje :)





 
     
mes80
Nowy(a) na forum


Dołączył: 10 Mar 2013
Posty: 19
Wysłany: Pią Sty 17, 2014 14:10   

Na co dzień używam Shiru Shogun 10. Muszę powiedzieć, że jest to bardzo dobry sprzęt no i pod wieloma względami przewyższa laptopa. Mam na nim Android 4.1 Jelly Bean. Jest mobilny, bateria dłużej trzyma. Ściągnąłem sobie na niego kilka aplikacji które wspomagają moje codzienne funkcjonowanie. Aplikację do przelewów w mBanku, do słuchania radia, tvn player i jeszcze innych tego typu. Z tych aplikacji które sobie najbardziej cenie to przede wszystkim te które wykorzystuje do nauki języka angielskiego. Mam tutaj na myśli mFiszki - czyli nauka słówek i krótkich wyrażeń z fiszek. Kolejna ciekawa aplikacja to Practice English Grammar 2. Uczy nie tylko słówek ale przed wszystkim gramatyki: czasów, pytań, zaprzeczeń itd. Na końcu każdego poziomu jest test. Jak na razie wszystko zaliczam :P
Gdy brakuje mi jakiejś apki to zwykle szukam jej na http://yourapps.info/aplikacje-na-tablet - jest tam ponad 1,7k recenzji różnego rodzaju aplikacji i gier na smartfony. Kopalnia wiedzy.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>