GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: internet, komorkowym, telefonie

Internet w telefonie komórkowym
Autor Wiadomość
Loczek 
Nowy(a) na forum


Sieć GSM: Orange
Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 10
Wysłany: Śro Sty 05, 2011 23:56   Internet w telefonie komórkowym

Temat "Internet Mobilny" wydaje mi się taki trochę rozmyty. Dlatego zakładam nowy z pytaniem do was:) Czy korzystacie z internetu w swoich telefonach oraz do czego go wykorzystujecie? Myślę, że warto byłoby od razu zaznaczyć z jakiego modelu telefonu korzystamy:)
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Czw Sty 06, 2011 13:41   

Oczywiście, że korzystam. I to całkiem sporo. Chociaż głównie i tak korzystam z netu po WiFi. Głównie korzystam jak chcę coś szybko sprawdzić, zobaczyć co nowego na Twitterze, albo obejrzeć coś na YT bez włączania lapka.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Loczek 
Nowy(a) na forum


Sieć GSM: Orange
Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 10
Wysłany: Nie Sty 09, 2011 11:52   

Dla mnie dostęp do internetu przez telefon komórkowy to jedna z podstawowych spraw na równi z możliwością przeprowadzania rozmów, SMSowania czy odczytu oraz edycji dokumentów. No ale wracając do konkretnego wykorzystania internetu. W pierwszej kolejności dostęp do poczty e-mail. Po drugie możliwość sprawdzenia potrzebnej strony internetowej gdy jestem poza domem. W podróży często sprawdzenie aktualnych wiadomości, czyli gazety internetowe. Czasem dostęp do banku. Przy podróżach często też korzystam z Gadu Gadu. Do tego muzyka. Radia internetowe są zbawienne szczególnie w czasie jazdy pociągiem. Dopóki telefon ma zasięg to spokojnie można słuchać muzyki bez szumów i potrzeby dostrajania radia;/
 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 964
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 07:37   

Nokia E52 - głównie przeglądanie notowań giełdowych, czasami zajrzę do forum i na konto bankowe :cool: Działa ok ale w tym przypadku większy ekran zdecydowanie by się przydał...
_________________

 
     
Loczek 
Nowy(a) na forum


Sieć GSM: Orange
Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 10
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 23:15   

Akurat Nokia E52 całkiem dobrze radzi sobie z internetem. Choć duży ekran to zawsze duży ekran. Ja teraz korzystam z Noki C6 i jej ekran wydaje mi się optymalnym rozwiązaniem na moje potrzeby. Jednak miałem kiedyś LG Viewty i mimo większego ekranu od E52 czy E66 to grzebanie w sieci było czymś koszmarnym.
 
     
cover
Bywa na forum


Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 25
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 15:25   

Ja korzystam z Internetu w iPhone 3G. Radzi sobie całkiem nieźle. Dedykowana przeglądarka jest całkiem szybka chociaż nie obsługuje flasha. Dane ściąga z prędkością do 1 Mbit/sek. Sam dostęp mam przez Tak Taka, a konkretnie pakiet internetowy blueconnect Max. Za 9,08 zł mam nielimitowany dostęp do neta przez 30 dni. W domu korzystam z Wi-fi.
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 16:41   

cover, to nie widziałeś chyba jak działa Safari w 3GS albo 4, jak nazywasz działanie Safari w 3G szybkim.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Loczek 
Nowy(a) na forum


Sieć GSM: Orange
Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 10
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 03:01   

Grzebiąc po stronach internetowych staracie się korzystać ze specjalnych wersji przeznaczonych na telefony czy odpalacie normalne wersje stron?

Ja dziś zaskoczyłem się przypadkiem odrywając (i to w komputerze!), że strona na której mam skrzynkę e-mail posiada lekką wersję na telefony.
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 15:53   

Raczej z normalnych stron. Te strony w wersji komórkowej, są za bardzo "komórkowe" i ich używanie jest po prostu niewygodne (chociaż zdarzają się wyjątki).
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 16:27   

Z lekkich komórkowych stron używam jedynie wp.pl, pozostałe jednak wolę w normalnej wersji, bo jak kolega wyżej napisał, te mobilne wersje są zbyt mobilne, paskudnie wyglądają i ciężko się tam odnaleźć.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
bboy
Nowy(a) na forum


Telefon: e61
Sieć GSM: orange
Internet: neo
Komunikator: gie gie
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 2
Wysłany: Pon Sty 31, 2011 03:19   

korzystam bardzo duzo z internetu w telefonie. Co dziennie. Kupuje pakiet 300mb za 6zl na dzien. I prze cala noc polowa pojdzie potem w polodnie pobierze sie cos. A tak co co dzienn. Pakiet kupuje w orange 100za 2zl.

posiadam nokie e61 tutaj nie ma mowy o wolnym interecie. Jest stworzony do tego. Wejc do mnie na forum podam ci lepsze rozwiazanie. Co do interetu w fonie.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Sty 31, 2011 10:28   

bboy- w epoce kamienia łupanego zapewne miał szybki internet, bo go nie było ;) .
Ty podasz lepsze rozwiązanie? Z tego co napisałeś wynika jasno, że wybierasz najgorsze możliwe rozwiązanie.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Witen1972
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 27, 2015 21:13   

Mam telefon na kartę w Orange - czy możecie mi poradzić jakiś dobry plan taryfowy, najlepiej aby do wykorzystania były powiedzmy 3-5 GB danych. Ostatnio połączyłam się na moment z siecią i za 5MB zapłaciłam ponad 20 zł, co jest dosyć skandaliczne moim zdaniem :(
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>