GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: karta, operator, sim

Przesunięty przez: halohalo
Pią Paź 14, 2016 00:16
Karta SIM i operator
Autor Wiadomość
nikesguard
Nowy(a) na forum


Dołączył: 12 Paź 2016
Posty: 1
Wysłany: Śro Paź 12, 2016 18:55   Karta SIM i operator

Witam

Posiadam od jakiegoś czasu problem z telefonem Samsung Galaxy S4 I9505. Mam nadzieję, że ktoś tutaj będzie zorientowany i w końcu znajdę rozwiązanie.
Otóż, posiadam abonament w Plusie, ale telefon nie widzi karty SIM. Wyświetla komunikat, że "Nie wykryto karty SIM" lub gdy ma lepszy dzień: "Tylko połączenia alarmowe" przy pełnym zasięgu. Karta była wymieniana w salonie już trzeci raz. Problem w tym, że karta SIM z abonamentu Plusa za każdym razem działa na wszystkich innych telefonach, ALE wszystkie inne karty działają na telefonie. Próbowałem na tym telefonie karty z Playa, Orange, dwie inne z Plusa (jedna na abonament, jedna pre-paidowa) i wszystkie bez problemu działały, tak więc niemożliwe jest tłumaczenie, że posiada SIM-lock'a. Salon tłumaczy, że to wina telefonu, gdyż karta z moim numerem działa na innych, ale dosłownie głupieją, gdy pokazuję bezproblemowość połączenia przy wszystkich innych kartach (włącznie z kartami pracowników). Ogólnie nikt tam nie wie, o co chodzi, a abonament na 2 lata. Nie zamierzam zamieniać telefonu, ale nie mam pojęcia, jak to rozwiązać.

Z góry dziękuję za pomoc :)
 
     
stefanek71
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 132
Wysłany: Śro Paź 26, 2016 12:50   

Dziwna sprawa, osobiście nie mam pojęcia w czym problem. Choc chyba sam tez bym podejrzewal ze to wina telefonu.
 
     
mlecznystar 
Nowy(a) na forum


Telefon: Nokia 6020
Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon Paź 31, 2016 23:40   

to musi być wina systemu sprobuj zresetować tela :)
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>