GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: ja+, mix, nowy, ofercie, oraz, plusa, smerfny, specjalny, zestaw

Nowy JA+ Mix oraz specjalny Smerfny Zestaw w ofercie Plusa!
Autor Wiadomość
halopress 
Aktywnie działa na forum


Telefon: samsung
Dołączyła: 13 Mar 2010
Posty: 970
Wysłany: Wto Kwi 18, 2017 11:14   Nowy JA+ Mix oraz specjalny Smerfny Zestaw w ofercie Plusa!

Od 19 kwietnia dostępna będzie nowa oferta JA+ Mix z powiększonymi pakietami internetowymi i darmowymi połączeniami w sieci Plus. Klient może swobodnie wymieniać pakiety, zupełnie je wyłączyć lub dobrać inne, pasujące mu usługi w ramach wielkości zasilenia. Jednocześnie z nową ofertą Mix startuje promocja JA+ Smerfny Zestaw, czyli specjalna propozycja dla młodych użytkowników telefonów, dla których Plus przygotował filmowy gadżet w postaci kubka ze Smerfami w eleganckim pudełku. Dodatkowo klient ma możliwość korzystania przez trzy miesiące za darmo z praktycznej usługi „Gdzie jest bliski". Promowanym telefonem jest smartfon Samsung Galaxy J3(2016) w rewelacyjnej cenie 1 zł w MIX 30 Elastyczna!

Oferta JA+ Mix:

- NOWOŚĆ: rozmowy bez limitu w sieci za 0 zł w każdym doładowaniu.

- NOWOŚĆ: nawet dwukrotnie większe paczki Internetu.

- Rozmowy do wszystkich sieci komórkowych, nielimitowane SMS-y do wszystkich w każdym doładowaniu kontraktowym.

- Możliwość swobodnej wymiany pakietów w dowolnym momencie trwania umowy zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami klienta.

- NOWOŚĆ: oferta MINI MIX 20 zł.

- Darmowe pakiety na cały kontrakt:

    Pakiet Facebook po uruchomieniu kodem,
    IPLA – pakiet podstawowy z darmową transmisja danych,
    4000 MMS-ów do sieci Plus.


- Realny wpływ na długość trwania kontraktu, dzięki możliwości zwiększenia tempa doładowań kontraktowych.

- Przechodzenie niewykorzystanych środków z doładowania na kolejne miesiące.


Specjalną promocję JA+ Mix Smerfny Zestaw wyróżnia dostępna przez trzy miesiące za darmo praktyczna usługa „Gdzie jest bliski", dzięki której zawsze wiemy, gdzie aktualnie znajduje się nasz bliski i możemy być spokojni o jego bezpieczeństwo.

Elementem Smerfnego Zestawu jest kubek ze Smerfami. Dodatkowo na stronie internetowej plus.pl/smerfy uruchomiona zostanie specjalna STREFA ZABAW.

Telefonem promowanym w najnowszej ofercie JA+ Mix Smerfny Zestaw jest smartfon Samsung Galaxy J3(2016) w supercenie już za 1 zł w ofercie elastycznej MIX 30. To smartfon o nowoczesnym wyglądzie z błyskawicznym wyzwalaniem aparatu i 5-calowym wyświetlaczem super AMOLED, dzięki któremu barwy są kontrastowe i bardzo żywe.

NOWOŚĆ: JA+ MINI MIX 20

MINI MIX 20 to uzupełnienie dotychczasowego portfolio oferty JA+ Mix. W ramach kontraktu MINI MIX 20 klient otrzymuje:


- nielimitowanymi rozmowami w sieci Plus za 0zł,

- 100 minut do wszystkich sieci komórkowych,

- 100 minut do sieci stacjonarnych,

- 100 SMS-ów i MMS-ów,

-100 MB Internetu,

- jednorazowy pakiet 4 tys. MMS-ów do Plusa.


Dostępna w Plusie oferta Smerfnego Zestawu poprzedza premierę filmowej animacji „Smerfy Poszukiwacze Zaginionej Wioski" wchodzącej na ekrany kin 26 maja.

źródło: http://www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1386
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>