GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: mnie, orange, oszukali

W Orange mnie oszukali
Autor Wiadomość
orange2017 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 1
Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 09:41   W Orange mnie oszukali

Dzień dobry

Chciałem wykupić abonament z darmowymi rozmowami, darmowymi SMS-ami i MMS-ami. Udałem się w tym celu do salonu Orange. Pani powiedziała bardzo grzecznie, że będę miał taką usługę za 40 zł miesięcznie. Powiedziałem, że to dla mnie zbyt drogo i chcę płacić nie więcej niż 30 zł miesięcznie. Pani ponownie bardzo grzecznie powiedziała, że za 30 złotych (dokładniej 29 zł) mogę mieć to samo, ale bez darmowego dzwonienia na telefony stacjonarne. Zgodziłem się, ale miałem mieć darmowe SMS-sy i MMS-sy. Pani napisała na kartce, co będę miał za te 30 zł. Napisała: darmowe rozmowy do sieci komórkowych, SMS-y i MMS-y. Byłem przekonany, iż będę miał darmowe MMS-y. Nie podejrzewałem nawet takiej sieci komórkowej jak Orange, że mogę zostać oszukany. A jednak mnie oszukali! Napisałem reklamację raz i odpisali, że nie mają możliwości tego sprawdzi. Napisałem drugą reklamację i pracownica się do niczego nie przyznaje. I tu miarka się przebrała. Nie chcę być klientem telefonii komórkowej, która oszukuje klientów. Szczerze wszystkim odradzam usług tej firmy. Pracownicy Orange mówią nieprawdę, aby tylko podstępnie pozyskać nowego klienta. Nie wiem, może mają za to jakieś premie. Odradzam!

Oszukany klient Orange
 
     
brudny 
Bywa na forum


Wiek: 29
Dołączył: 18 Maj 2016
Posty: 93
Skąd: Olkusz
Wysłany: Sob Kwi 29, 2017 16:06   

Raczej niekompetencja pracownika, chociaż nie można wykluczyć celowego działania. Z umowy, którą podpisałeś raczej się nie wykręcisz. Morał taki, że konsultant może sobie mówić, ale i tak ważne jest to, co na umowie, więc trzeba czytać.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>