GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: bloga, pozycjonowanie

Pozycjonowanie bloga
Autor Wiadomość
Balley 
Nowy(a) na forum


Telefon: Samsung F700
Sieć GSM: Heyah
Internet: TK Telekom
Komunikator: GG
Dołączyła: 18 Lut 2013
Posty: 15
Wysłany: Wto Paź 28, 2014 15:16   Pozycjonowanie bloga

Witam.
Od kilku miesięcy prowadzę bloga - lifestylowego. Chciałbym, żeby za kilka miesięcy zaczął on na siebie zarabiać i pomyślałem, że dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług firm zewnętrznych oferujących pozycjonowanie. Myślicie, że warto?
 
     
telemaniak83
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 13 Paź 2005
Posty: 119
Wysłany: Czw Paź 30, 2014 13:00   

Wiele rzeczy dotyczacych pozycjonowania mozna przede wszystkim zrobic samemu bez placenia za to grubej kasy
 
     
inglott
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lis 17, 2014 14:19   

możesz pingować swoje wpisy i komentować na innych blogach z wtyczkami commentluv. zajmie Ci to niewiele czasu i nic nie kosztuje.
 
     
Mailman 
Nowy(a) na forum


Wiek: 40
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 2
Wysłany: Pon Gru 22, 2014 05:45   

Proponuje sprawdzic w wyszukiwaniu google jak sie pozycjonuje strone. W necie jest duzo poradnikow na ten temat i wiekszosc jest bardzo jasno i przyjaznie napisana.
 
     
abby
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 30, 2014 09:43   

Ja zajmuję się pozycjonowaniem i musisz przygotwać się na pewne koszty Oczywiście zdarzają się ludzie którzy robią to za śmiesznie niskie stawki, ale często z takiego pozycjonowania wychodzi wielka kicha
 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 964
Wysłany: Czw Sty 01, 2015 11:42   

abby napisał/a:
i musisz przygotwać się na pewne koszty


Słuszna uwaga nie ma nic za darmo. Tu np: na forum.halohalo.pl jak się komuś wydaje, że założy sobie konto, napisze parę postów i wklei sobie link pozycjonująy w nich albo w podpisie to akurat tu traci czas. Odrazu wywalam takich pozycjonerów i ich linki.
_________________

 
     
Aguś
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 02, 2015 23:44   

Jeśli zleca się pozycjonowanie jakiejś firmie to nie masz wpływu na jakich stronach umieszczany jest link do Twojej strony lub bloga. Jakoś sama chciałam mieć na to wpływ i postanowiłam sama zająć się pozycjonowanie, tak by móc wybierać sobie strony i blogi :) Pomógł mi w tym (WYMODEROWANO - Admin) :) Nie zapłaciłam dużo co było dla mnie ważne, ponieważ mam małą firmę, a uzyskałam dostęp do bardzo dużej bazy, w której blogi są poukładane tematycznie, a część jest także prywatna. Mi pomogło :)
 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 964
Wysłany: Sob Sty 03, 2015 11:29   

"Aguś" proponuję nocą nie zajmować się pozycjonowaniem i reklamą :wink: :lol:

Żegnamy.
_________________

 
     
janmatias
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 04, 2015 21:38   

Możesz poszukać na olx coś o pozycjonowaniu dużo ludzi pewnie by było chętnych na oferte gdybyś ją dała i to pewnie nie za wielkie pieniadze.
 
     
Wilczek
Nowy(a) na forum


Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 2
Wysłany: Nie Sty 04, 2015 21:51   

jak treść zła to i pozycjonowanie nic nie da. Prowadzenie bloga w celach komercyjnych jest, że tak powiem hmm "mało fajne". Kiedyś robiło się to z pasji a teraz dla ciuchów lub kasy :)

mój blog o prawie bez pozycjonowania generuje generuje ponad 1.000 odwidzin dziennie a to dość nudna tematyka
 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 964
Wysłany: Czw Sty 15, 2015 01:27   

janmatias napisał/a:
Możesz poszukać na olx coś o pozycjonowaniu dużo ludzi pewnie by było chętnych na oferte gdybyś ją dała i to pewnie nie za wielkie pieniadze.


Nastepny, ktory myslal ze tu napozycjonuje :lol:
I ze nikt nie zauwazy :lol:
Zegnamy :cool:

ps.
nie musicie sie produkowac z linkami w podpisach na tym forum, automatycznie sa usowane :cool:
_________________

 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 964
Wysłany: Wto Sty 20, 2015 17:16   

abby napisał/a:
Ja zajmuję się pozycjonowaniem i musisz przygotwać się na pewne koszty Oczywiście zdarzają się ludzie którzy robią to za śmiesznie niskie stawki, ale często z takiego pozycjonowania wychodzi wielka kicha


Następny. Myślał, że pięć postów "napisze" i przy kolejnej wizycie sobie wstwi link w podpisie :lol: ... a jeszcze się udziela i dobre rady w temacie o pozycjonowaniu daje. :wink: :lol:

Jak mi ktoś kiedyś powiedział: "Pozycjonować to trzeba umieć" :cool:

Żegnamy :cool:
_________________

 
     
brukselka
Nowy(a) na forum


Dołączył: 16 Mar 2015
Posty: 5
Wysłany: Pon Mar 16, 2015 19:51   

z tymi mega tanimi nie zaczynałbym nawet gadki... ogólnie poczytaj blogi o seo to Ci się trochę rozjaśni ...
 
     
nowakowski912 
Bywa na forum


Dołączył: 04 Cze 2020
Posty: 54
Wysłany: Śro Cze 17, 2020 14:54   

telemaniak83 napisał/a:
Wiele rzeczy dotyczacych pozycjonowania mozna przede wszystkim zrobic samemu bez placenia za to grubej kasy

To prawda.
fotograf ślubny Katowice
fotograf ślubny Kraków
fotograf ślubny Kielce
fotograf ślubny Warszawa
fotograf ślubny Przemyśl
 
     
kamelia
Nowy(a) na forum


Dołączył: 05 Lip 2022
Posty: 6
Wysłany: Wto Lip 05, 2022 19:43   Re: Pozycjonowanie bloga

Balley napisał/a:
Witam.
Od kilku miesięcy prowadzę bloga - lifestylowego. Chciałbym, żeby za kilka miesięcy zaczął on na siebie zarabiać i pomyślałem, że dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług firm zewnętrznych oferujących pozycjonowanie. Myślicie, że warto?



Myślę, że to świetny wybór
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>