GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: pancerny, smartfon

PANCERNY smartfon ???
Autor Wiadomość
hdrad
Nowy(a) na forum


Telefon: samsung b2710 solid
Sieć GSM: plus
Dołączył: 22 Lip 2013
Posty: 1
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 19:35   PANCERNY smartfon ???

Witam
Obecnie posiadam Samsunga B2710 Solid - jestem bardzo zadowolony ale po kilku latach uzytkowania jest już trochę przestarzały więc chcę zakupić smartfona aby mieć dostęp do internetu...
Najważniejsze dla mnie jest wytrzymałość obudowy i ekranu
Jak najdłuższy czas rozmów

I to generalnie jest to!

Czy istnieje taki smartfon którego nie będę musiał ładować co 10 godzin ?
 
     
Dalva 
Nowy(a) na forum
Dalva


Telefon: Nokia 100
Sieć GSM: 2segrees
Internet: vodafone
Wiek: 42
Dołączyła: 19 Wrz 2013
Posty: 2
Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 05:00   

Hej, sama szukam wytrzymalego telefonu. A czy Ty juz wybrales? Szukajac dlugo trafilam na Lenovo A660, a teraz na jego nastepce S750 i zastanawiam sie nad nimi! Mial ktos z nimi do czynienia?? Opinie maja dobre.I baterie tez niczego sobie. Jest tez Lenovo ktore ma baterie 4000 a nie 100 jak inne!
 
     
lajki
Nowy(a) na forum


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 2
Wysłany: Śro Sie 05, 2020 20:31   

Pancerne to może być etui :D Rok temu kupiłem do swojego xiaomi które uważane jest za mało trwały sprzęt, spadł parę razy ale się nie przejął wcale :D
Pozdrawiam :mrgreen:
 
     
Tarnik 
Nowy(a) na forum


Sieć GSM: Play
Wiek: 26
Dołączył: 09 Lut 2023
Posty: 1
Wysłany: Pon Lut 13, 2023 23:19   

Jeśli chodzi o wytrzymałość, to jak wspomniał przedmówca - grunt to odpowiednie etui. Oczywiście można się zaopatrzyć w etui silikonowe, lub z klapką, zależnie od własnego gustu. No, a do tego polecam oczywiście szkło hartowane, które jednak jest podstawą jeśli chodzi o ochronę ekranu. Nie wiem ile właściwie chcesz wydać na telefon, ale jeśli już chodzi o samo urządzenie z jak najlepszą wytrzymałością, a także trwałością baterii to sprawdź sobie to zestawienie https://satelitarnecyfrowe.pl/telefon-do-pracy-w-trudnych-warunkach/ a na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.
 
     
arek16 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 7
Wysłany: Wto Mar 28, 2023 09:06   

Tymczasem ja wykupiłem ubezpieczenie. Pomyślałem, że 200 zł rocznie mnie nie zbawi, a w razie czego zwrócą mi kasę. No i zdarzyło się, że będąc pod wpływem napojów wyskokowych telefon wypadł mi z kieszonki w tak niefortunny sposób, że najpierw uderzył w ostrą krawędź, a potem wpadł do kibla. Oczywiście odszkodowania mi nie wypłacili, bo stwierdzili, że uszkodzenie ma charakter mechaniczny. :) .
Nie ubezpieczajcie telefonów, bo to są stracone pieniądze, bo jakby nie patrzeć każde uszkodzenie ma charakter mechaniczny i najczęściej jest z winy właściciela. Pozostawiam informacje jakby kiedys komuś komuś przyszło do głowy, aby zapłacić ubezpieczenie od zniszczenia ekranu.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>