GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: czy, na, przejsc, tele, warto

Czy warto przejść na tele 2?
Autor Wiadomość
Kasia
Gość
Wysłany: Pią Mar 03, 2006 20:21   

Ja mam pytanie co z internetem? Czy Tele2 ma w swojej ofercie taką opcje, aby móc korzystac z internetu w ramach abonamentu ? Jest jakies łącze ?
 
     
aspera
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 15
Wysłany: Pią Mar 03, 2006 21:36   

masz napisane na poprzedniej stronie :?
w tej chwili jedyne co oferuja to polaczenia dial-up. cena? zalezna od pakietu ktory posiadasz.
jesli chodzi o szerokopasmowy dostep taki jak neostrada, forum eksperckim (do ktorego link masz wczesniej) rzecznik tele2 rozwazal wprowadzenie przed wakacjami, ja slyszalam o terminie lipiec/sierpien - czyli nie ma teraz ale ma niebawem byc.
 
     
Kasia
Gość
Wysłany: Sob Mar 04, 2006 12:58   

W sumie to dobra wiadomść. Do lata mozna przetrzymac. mam nadzieje ze to bedzie kolejna usługa Tele2 z ktorej bede zadowolona.
 
     
kkolasinska
Gość
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 19:07   a co myslicie o tym ?

http://www.wirtualnemedia...i_na_rynek.html
 
     
nicole 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 02 Kwi 2006
Posty: 1
Wysłany: Nie Kwi 02, 2006 18:36   

Cytat:
Jeszcze w tym roku może pojawić się w Polsce pierwszy wirtualny operator telefonii komórkowej. Chce nim zostać firma Tele2.................Na zachodnich rynkach pojawienie się operatorów wirtualnych powodowało spadek cen usług, bo rosła konkurencja.


Aplauz dla Tele 2
 
     
FLEXCITY 
Nowy(a) na forum


Wiek: 55
Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 3
Wysłany: Nie Kwi 16, 2006 13:11   

nie chodzi tu o naklanianie do jednego opertaora czy drugiego operatora
samemu trzeba zdecydoac jakie masz oczekiwania rynek telekomunikacji w polsce jest dopiero jak to nazwe " na pasie strtowym " zapoznaj sie z moja oferta i wybierz najlepsza dla siebie zalezy ile rozmawiasz i jakie rachunki placisz
 
     
Erkaser 
Bywa na forum


Wiek: 47
Dołączył: 29 Sie 2005
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 18, 2006 18:42   

cos ale neostrada w Tele2 moze bedzie... znam operatorow ktorzy gadaja z TPSA od 2 lat zeby to wdrozyc...albo opozniaja prawnie...albo cenowo..wiec raczej patrzylbym na "quasineostrade" ze spokojem..
 
     
stefanek71
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 132
Wysłany: Czw Cze 08, 2006 12:41   

Reklamują się w każdym razie coraz bardziej :!:
 
     
telemaniak83
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 13 Paź 2005
Posty: 119
Wysłany: Sob Cze 10, 2006 13:33   

Mnie te reklamy oraz reklamy innych operatorów stajonarnych nie przekonują, właśnie zupełnie zrezygnowałem ze stacjonarnego telefonu. :cool:
 
     
Coffee 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 07 Paź 2007
Posty: 9
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 17:52   

FLEXCITY napisał/a:
nie chodzi tu o naklanianie do jednego opertaora czy drugiego operatora
samemu trzeba zdecydoac jakie masz oczekiwania rynek telekomunikacji w polsce jest dopiero jak to nazwe " na pasie strtowym " zapoznaj sie z moja oferta i wybierz najlepsza dla siebie zalezy ile rozmawiasz i jakie rachunki placisz


Dokładnie, masz do wyboru teraz jeszcze kilku innych operatorow, poza tym konkurencja zwiększa się z roku na rok i oferty sa coraz korzystniejsze. Jesli komus odpowiada placenie dwoch rachunkow to dobrze :) Ja znowu wybralam placenie jednego (za internet i tel stacjinarny w dialogu) bo tak mi jest wygodniej. Wszystko musisz dostosowac do swoich potrzeb :)
 
     
matahata
Nowy(a) na forum


Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 8
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 10:53   

A ja tele 2 nie polecam- czemu? Są natrętni i zawsze budzą ludzi nieprzerwanie długimi telefonami- co to za reklama skoro ktoś się narzuca- powinni podać rękę tepsie..
 
     
martinika
Nowy(a) na forum
martinika


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 1
Wysłany: Pią Gru 14, 2007 13:15   

matahata napisał/a:
A ja tele 2 nie polecam- czemu? Są natrętni i zawsze budzą ludzi nieprzerwanie długimi telefonami- co to za reklama skoro ktoś się narzuca- powinni podać rękę tepsie..


to znaczy, że naprawdę długo sypiasz ;) taki żart, bez urazy. Ja wzięłam Tele2 i jak narazie nie mam problemów i jestem zadowolona z tego operatora. Ale to kwestia tego co każdy z nas potrzebuje i jakie ma oczekiwania.
 
     
aerodyna
Nowy(a) na forum


Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 4
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 17:36   

mam uraze do TELE2, bo jesli ktos oszukuje (patrz domokrazcy telekomunikacyjni") aby naciagnac mnie na podpisanie umowy to znaczy, ze nie ma innych kart w rekawie, nic czym moglby mnie przekonac. podstawowe prawo marketingu.

i zgadzam sie z matahata, sa niesamowicie natretni.
ale uzytkownikom zycze powodzenia, moze niektorzy lubia jak im sie narzuca zdanie.
 
     
Makakul 
Nowy(a) na forum
Makakul


Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 1
Skąd: W-wa
Wysłany: Pon Lip 21, 2008 18:02   

A ja uważam, że każdy ma prawo wyboru, nieprawdaż? Teraz po tym co się dzieje na rynku wcale bym tak nie przekreślał Tele2? Dlaczego? Nie wiem czy ktoś z was widział, ale dali nową ofertę cennikową, która pozwala na dość duże pole manewru jeśli chodzi o wybór pakietów, które najbardziej nam odpowiadają. I co ciekawe, rzeczywiście na nich można zaoszczędzić i to całkiem sporo w porównaniu z taką TPSA. Zresztą nie może być aż tak źle, prawda, mimo wszystko cały czas są a rynku.

A propo rynku, nie wiem czy ktoś z was widział, co wyprawia teraz TPSA. REklama puszczana w tlewizji oraz prasie pokazuje, że T2 jest najdroższe, jeśli chodzi o połączenia komórkowe a TPSA najtańsze. Jak się okazuje to nie prawda, jest zupełnie na odwrót! Moloch już atakuje otwarcie czarnym PR i niestety, nazwijmy to po imieniu kłamstwem, bo nie ma innej broni w walce z konkurencją. Smutne.
 
     
Ricky 
Bywa na forum


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 36
Wysłany: Czw Lip 24, 2008 08:43   

Co do reklamy - to chyba nie masz racji - W żadnej reklamie nie może być kłamstwa na temat innego operatora bo momentalnie by to zaskarżyli i nie licząc odszkodowania - kupa strat w związku z wycofaniem reklam...

Oczywiście, że każdy ma prawo wyboru. I każdy musi sam zdecydować.
Każdy ma inne potrzeby.
Tylko wszyscy powinni wiedzieć na co się decydują - a to już nie każdy mówi.
Na przykład operatorzy tacy jak Tele2 realizują większość połączeń międzynarodowych poprzez IP - traci się na jakości, nie mówiąc już o tym, że do części krajów nie można się dodzwonić...

Podobnie jest, gdy chcemy zadzwonić do innego operatora w Polsce (oczywiście jakiegoś małego) mogą być problemy z osiągalnością.

Przy abonentach WLR nie działa część usług - poczta głosowa, przekierowania, ograniczenia połączeń itp.

I tak to już jest - coś za coś - każdy musi się sam przekonać.
Każdy powinien sam spróbować a nie słuchać jakiś zachwalań.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>